Jak zostać skoczkiem spadochronowym?

Jak zostać skoczkiem spadochronowym?
arsenalwiedzy
Sport i rekreacja + turystyka
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Skoki spadochronowe to zajęcie dla odważnych. Dostarczają one masę wrażeń i pozwalają przeżyć niezapomnianą przygodę. Jak zostać skoczkiem spadochronowym? Gdzie się zgłosić? O czym pamiętać?

Szkolenie dla skoczków spadochronowych

Na uwagę zasługują skoki spadochronowe Wrocław, które pozwalają pod okiem instruktora spełnić swoje marzenia. Oczywiście niezbędne jest odbycie szkolenia, jakie wygląda różnie w zależności od danej szkoły. Pierwszym krokiem często jest wizyta w specjalnym tunelu, gdzie uczymy się, jak wykonywać łatwe manewry. Kolejny etap to kwestia teoretyczna. Instruktorzy wyjaśniają, jak przebiega skok i jak należy zachowywać się w powietrzu. Spory nacisk jest kładziony na awaryjne sytuacje, które wymagają szybkiego działania. Następnie przechodzimy do praktyki na ziemi i praktyki w powietrzu. Krok 1.5 – Praktyka na ziemi

Jeżeli wszystko idzie zgodnie z planem, przychodzi czas na pierwszy skok ze spadochronem. Odbywa się on w asyście doświadczonych osób. Ostatnie kroki to lot samolotem i samodzielny skok. 

Skoki spadochronowe we Wrocławiu nie od dziś cieszą się uznaniem na rynku. To propozycja dla odważnych osób, które lubią adrenalinę i chcą poczuć coś wyjątkowego. Nie należy zapominać o odbyciu szkolenia przygotowującego do skoku. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak prowadzić działalność gospodarczą, nie dysponując zbyt dużym kapitałem własnym?
Jak prowadzić działalność gospodarczą, nie dysponując zbyt dużym kapitałem własnym?
Jeśli dopiero zaczynasz i nie dysponujesz dużą ilością gotówki, to być może zastanawiasz się, jak rozpocząć własną działalność bez zbyt […]
Ostatnie wpisy