Profilaktyka w leczeniu zębów i ich estetyka (licówki porcelanowe)

0
Profilaktyka w leczeniu zębów i ich estetyka (licówki porcelanowe)

Zadbane zęby potrafią całkowicie odmienić czyjś wygląd. Głównie dlatego, iż piękny uśmiech jest ogromną zaletą i warto zrobić wszystko, aby był on zdrowy i śnieżnobiały. Na całe szczęście istnieją sposoby na to, aby poprawić jego wygląd nawet wtedy, gdy nie jest on idealny.

Jak zadbać o piękny uśmiech?

Licówki porcelanowe z całą pewnością będą doskonałym wyborem dla każdego, kto marzy o śnieżnobiałym, a przede wszystkim o równym uśmiechu. Zastosowanie licówek jest idealnym pomysłem w przypadku osób, które wstydzą się swojego uśmiechu lub chciałyby go wyrównać. Doklejenie licówek pozwala bowiem na korektę kształtu zębów oraz nadanie im równego szeregu, dzięki czemu każdy ząb znajdzie się na tej samej wysokości i będzie miał taką samą wielkość. Jest to doskonały wybór dla osób, które posiadają prosty zgryz, ale pojedyncze zęby odbiegają od ideału. Dodatkowo porcelana jest tworzywem trwałym i dlatego tak często wybieranym w stomatologii.

Jakie są najważniejsze zalety porcelanowych licówek?

Z całą pewnością precyzyjnego opisu warto poszukać na http://www.slowikmed.pl/opieka-stomatologiczna/periodentologia/, ale od razu należy wspomnieć o ich głównej zalecie. Porcelanowe licówki są niesamowicie trwałe, łatwe do założenia oraz śnieżnobiałe, jeśli chodzi o barwę. Te trzy cechy sprawiają, że pacjenci decydują się na nie stosunkowo często. Dodatkowym atutem jest plastyczność, przydatna podczas ich naklejania na szkliwo zębów.

Zostaw komentarz