Paznokcie żelowe – jakie produkty są potrzebne do ich wykonania?

Paznokcie żelowe – jakie produkty są potrzebne do ich wykonania?
arsenalwiedzy
Lajfstajl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Paznokcie żelowe to rodzaj manicure, który cieszy się dużą popularnością w branży kosmetycznej. Żelowy lakier do paznokci jest mieszaniną dwóch części, do których należy akryl i żel (polimer). Główną jego zaleta jest trwałość – pozwala on utrzymać paznokcie w dobrym stanie przez dłuższy czas.

Jakie produkty są potrzebne do wykonania paznokci żelowych?

W pierwszej kolejności powinnaś przemyć płytkę wacikiem ze zmywaczem na bazie acetonu i wytrzeć wszystkie pozostałości na powierzchni paznokci. W ten sposób upewnisz się, że nie pozostały żadne ślady po poprzednich manicure, które mogłyby spowodować problemy przy nakładaniu nowego koloru lakieru żelowego na paznokcie.

Gdy paznokcie są już suche, można nałożyć bezbarwny lakier bazowy. Dzięki temu paznokcie będą miały gładką i błyszczącą powierzchnię. Należy nałożyć dwie warstwy tego lakieru i umieścić paznokcie w lampie.

Po nałożeniu dwóch warstw bezbarwnego lakieru bazowego można przystąpić do nakładania na paznokcie lakieru kolorowego lub żelu. Można wybierać spośród wielu różnych kolorów i stylów – znajdziesz je na stronie https://lumanails.pl/ i będziesz mogła wybrać odpowiedni w zależności od tego jaki efekt chce się osiągnąć.

Na końcu wszystko należy utrwalić za pomocą topu – bezbarwnego lakieru, który także trzeba włożyć do lampy UV.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jakie sukienki nosić zimą?
Jakie sukienki nosić zimą?
Sukienki to jedne z ubrań, które znajdują się w garderobie niemal każdej przedstawicielki płci pięknej. Kobiety noszą je głównie ciepłą […]
Ostatnie wpisy