Naklejki serwisowe – do czego służą?

Naklejki serwisowe – do czego służą?
arsenalwiedzy
Motoryzacja i technologia
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W wielu przedsiębiorstwach sporym problemem okazuje się pilnowanie okresów między przeglądami technicznymi różnych maszyn oraz urządzeń. Niezwykle pomocne w tym zakresie są specjalne naklejki serwisowe, drukowane zazwyczaj techniką cyfrową na foliach samoprzylepnych w kolorze białym. Nierzadko mają one całkowicie matową powierzchnię zewnętrzną, co w znacznym stopniu ułatwia pisanie po nich i wprowadzanie wszelkiego rodzaju oznaczeń. Jeśli chodzi o kształt, to może on być zarówno kwadratowy, jak i prostokątny lub okrągły.

Elementy przydatne w zakładach przemysłowych i nie tylko

Naklejki serwisowe posiadają szereg wartościowych zalet. Przede wszystkim są bardzo łatwe w aplikacji, czytelne z dużej odległości oraz stosunkowo odporne na blaknięcie i szkodliwe działanie benzyny, oleju czy wysokiej temperatury. Nie odklejają się ani nie ścierają nawet w wymagających warunkach atmosferycznych. Dla większości firm duże znaczenie ma również fakt, że ich powierzchnia daje możliwość bezproblemowego umieszczenia logo identyfikacyjnego, albo grafiki reklamowej. Zastosowanie omawianych naklejek pozwala szybko ustalić, kiedy dokładnie przeprowadzane były czynności o charakterze konserwacyjnym. Skutkuje to ograniczeniem do minimum ryzyka poważnej awarii danego urządzenia, co przekłada się na oszczędności finansowe i zwiększenie sprzedaży. Tego typu etykiety są przeważnie przyklejane na zaawansowanych maszynach przemysłowych i produkcyjnych, gaśnicach przeciwpożarowych, specjalistycznych wagach magazynowych i sklepowych, samochodach osobowych, kasach fiskalnych oraz systemach klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jakie nośniki reklamy można zastosować w dziedzinie transportu?
Jakie nośniki reklamy można zastosować w dziedzinie transportu?
Dobra reklama to często podstawa sukcesu. Nawet jeśli firma posiada świetny produkt, ale nikt o nim nie wie, ciężko będzie […]
Ostatnie wpisy