Gdzie zostawić rower pod miejscem pracy, aby był bezpieczny?

0
Gdzie zostawić rower pod miejscem pracy, aby był bezpieczny?

Jeśli chcesz zabezpieczyć swój rower, masz do dyspozycji kilka opcji. Możesz go zamknąć w stojaku na rowery, w magazynie lub w samym biurze. Wybór zależy od tego, gdzie znajduje się Twoje miejsce pracy i ile masz miejsca.

Parking rowerowy

Jeśli pracujesz w biurowcu, zazwyczaj są tam wyznaczone miejsca do parkowania rowerów. Są one zazwyczaj przy wejściu do budynku lub gdzieś w jego pobliżu. Jeśli pod miejscem pracy nie ma wystarczającej liczby stojaków na rowery, warto zapytać kierownictwo, czy może zainstalować więcej stojaków, aby każdy miał wystarczająco dużo miejsca do parkowania rowerów w ciągu dnia. Stojaki rowerowe wysokiej jakości można nabyć za pośrednictwem witryny internetowej: https://bike2box.com/stojaki-rowerowe.

Inne miejsca

Jeśli pod budynkiem firmy, w której pracujesz nie ma stojaków rowerowych, spróbuj znaleźć miejsce, w którym Twój rower będzie bezpieczny przed kradzieżą lub zniszczeniem, gdy będzie zaparkowany w innej części budynku biurowego.

Jeśli nie masz dostępu do stojaka rowerowego w pracy, rozważ zamknięcie roweru gdzieś w pobliżu, np. pod drzewem lub pod nawisem w pobliżu witryny sklepowej, jeśli na zewnątrz nie pada deszcz.

Zostaw komentarz