Gdzie zostawić rower pod miejscem pracy, aby był bezpieczny?

Gdzie zostawić rower pod miejscem pracy, aby był bezpieczny?
arsenalwiedzy
Sport i rekreacja + turystyka
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jeśli chcesz zabezpieczyć swój rower, masz do dyspozycji kilka opcji. Możesz go zamknąć w stojaku na rowery, w magazynie lub w samym biurze. Wybór zależy od tego, gdzie znajduje się Twoje miejsce pracy i ile masz miejsca.

Parking rowerowy

Jeśli pracujesz w biurowcu, zazwyczaj są tam wyznaczone miejsca do parkowania rowerów. Są one zazwyczaj przy wejściu do budynku lub gdzieś w jego pobliżu. Jeśli pod miejscem pracy nie ma wystarczającej liczby stojaków na rowery, warto zapytać kierownictwo, czy może zainstalować więcej stojaków, aby każdy miał wystarczająco dużo miejsca do parkowania rowerów w ciągu dnia. Stojaki rowerowe wysokiej jakości można nabyć za pośrednictwem witryny internetowej: https://bike2box.com/stojaki-rowerowe.

Inne miejsca

Jeśli pod budynkiem firmy, w której pracujesz nie ma stojaków rowerowych, spróbuj znaleźć miejsce, w którym Twój rower będzie bezpieczny przed kradzieżą lub zniszczeniem, gdy będzie zaparkowany w innej części budynku biurowego.

Jeśli nie masz dostępu do stojaka rowerowego w pracy, rozważ zamknięcie roweru gdzieś w pobliżu, np. pod drzewem lub pod nawisem w pobliżu witryny sklepowej, jeśli na zewnątrz nie pada deszcz.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jakimi sposobami łatwo można wyczyścić klimatyzację?
Jakimi sposobami łatwo można wyczyścić klimatyzację?
Współcześnie bardzo wiele osób decyduje się na zamontowanie we własnym domu klimatyzacji. Przynosi ona bowiem kilka istotnych korzyści – przede […]
Ostatnie wpisy