Endermologia – jakie korzyści przynosi ten zabieg?

Endermologia – jakie korzyści przynosi ten zabieg?
arsenalwiedzy
Zdrowy styl życia
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Endermologia to nieinwazyjny, niechirurgiczny zabieg, który wykorzystuje specjalistyczne urządzenie do rolowania i ściskania skóry. Zabieg może być stosowany na każdym obszarze ciała, w tym na ramionach, udach, pośladkach i brzuchu.

Na czym polega ten zabieg?

Zabieg wykonywany jest przez specjalnie wyszkolonego terapeutę, który za pomocą ręcznego urządzenia masuje Twoją skórę. Urządzenie zawiera system, który delikatnie zasysa leżące pod skórą warstwy tłuszczu, rozbijając je na drobne cząsteczki, które z czasem są naturalnie usuwane z organizmu. Proces ten pomaga wymodelować sylwetkę i poprawić jej ogólny wygląd.

Jakie efekty może przynieść endermologia?

Zwykle endermologia warszawa wykorzystywana jest głównie do poprawy ogólnego wyglądu skóry i pozbycia się obrzęków. Zabieg ten wiąże się z wieloma pozytywnymi rezultatami.

Zmniejszenie celulitu

Zabieg ten działa na redukcję cellulitu poprzez pomoc w rozbijaniu złogów tłuszczowych na skórze. Ruchy wykonywane podczas zabiegu zwiększają drenaż limfatyczny, który pomaga odprowadzać toksyny spod powierzchni skóry.

Poprawa elastyczności skóry

Zabieg endermologii może również poprawić krążenie i zmniejszyć retencję płynów. Pomaga również zwiększyć produkcję kolagenu w skórze, co nadaje jej większą elastyczność i sprawia, że wydaje się gładsza i jędrniejsza

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
W co pakować jedzenie?
W co pakować jedzenie?
Szybkie tempo życia sprawia, że jesteśmy zmuszeni zabierać jedzenie w podróż, do pracy i inne miejsca. Często również jedząc w […]
Ostatnie wpisy