Dlaczego warto korzystać ze sprzętu poleasingowego?

Dlaczego warto korzystać ze sprzętu poleasingowego?
arsenalwiedzy
Motoryzacja i technologia
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Stosunek jakości do ceny

Z leasingu sprzętu komputerowego korzysta wiele dużych firm i korporacji. Zazwyczaj po zakończeniu okresu leasingu komputery są wymieniane na nowe, a stare urządzenia przestają być potrzebne. Okazuje się jednak, że dwu- lub trzyletnie urządzenia znajdują się często w bardzo dobrym stanie, dlatego mogą być z powodzeniem oferowane na rynku wtórnym. Decydując się na zakup komputerów poleasingowych, można nabyć wysokiej jakości sprzęt w niezwykle konkurencyjnej cenie.

Duże korporacje zazwyczaj kupują najnowocześniejsze produkty o najwyższych parametrach. To sprawia, że po dwóch lub trzech latach użytkowania parametry techniczne tych komputerów nadal spełniają oczekiwania wielu klientów, których nie stać na nowy sprzęt. W cenę sprzętu często wliczony jest także system operacyjny, dlatego nabywca nie musi tracić pieniędzy na zakup licencji.

Jakość i niezawodność

Wśród produktów dostępnych w sprzedaży znaleźć można zarówno laptopy, jak i komputery stacjonarne. W związku z tym, że korporacje zazwyczaj korzystają z markowych produktów, komputery poleasingowe wyróżniają się dobrą jakością i niezawodnością. Wielu sprzedawców przed wystawieniem sprzętu do sprzedaży dokonuje jego przeglądu i wymiany uszkodzonych lub zużytych podzespołów. Dzięki temu kupujący może mieć pewność, że produkt, który kupił, będzie działał niezawodnie przez długi czas.

Pomimo tego, że komputery poleasingowe nie mają już gwarancji producenta, niektórzy sprzedawcy proponują swym klientom własną gwarancję. Taka gwarancja ma zachęcić potencjalnych klientów do zakupu i przekonać ich, że urządzenia poleasingowe naprawdę cechują się wysoką jakością. Z przykładowymi sprzętami tego rodzaju można zapoznać się tutaj https://www.cebit.pl/komputery-poleasingowe/hp.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Czego nie może zabraknąć na żadnym weselu?
Czego nie może zabraknąć na żadnym weselu?
Wesele to najważniejszy dzień w życiu państwa młodych, dlatego wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Na każdej tego typu […]
Ostatnie wpisy