Zdjęcie na nagrobku – tak czy nie?

Zdjęcie na nagrobku – tak czy nie?
arsenalwiedzy
Biznes / rynek / finanse
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Po stracie bliskiej osoby chcemy znaleźć idealny sposób, aby jak najlepiej wyrazić swoje uczucia i uczcić jej pamięć. Nagrobek jest zazwyczaj wykonany z marmuru lub granitu, ale może być również wykonany z drewna. Zdjęcia nagrobkowe to wspaniały sposób na upamiętnienie bliskiej osoby. Przy wyborze zdjęcia warto zwrócić uwagę na mimikę oraz wyraz twarzy. 

Dlaczego warto umieścić fotografię na nagrobku?

Jest to temat wielu dyskusji i obecnie wiele firm nagrobkowych oferuje możliwość umieszczenia zdjęcia na nagrobku. Zdjęcie można wyryć bezpośrednio na nagrobku lub przykleić do kamienia za pomocą specjalnego, nieuszkadzającego kleju. Zaletą montażu zdjęcia jest to, że można je łatwo zmienić bez naruszania kamienia, a także zabezpieczenie na wypadek wandalizmu, gdy graffiti można szybko usunąć zza szyby. Oprócz tego, że nagrobek służy jako oznaczenie grobu, można na nim wygrawerować napisy upamiętniające zmarłego. Często umieszcza się je na czele grobu, aby przechodnie mogli je przeczytać i zapamiętać tych, którzy zostali pod nimi złożeni. Umieszczając fotografię na nagrobku nigdy nie zapomnimy wyglądu danej osoby odwiedzając pomnik. W celu wykonania takiego zdjęcia, należy zapoznać się z ofertą danej firmy na tej stronie internetowej https://opal.lublin.pl/.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Deski tarasowe – jak wybrać odpowiednie?
Deski tarasowe – jak wybrać odpowiednie?
Obecnie na rynku dostępnych jest wiele różnych rodzajów desek tarasowych, które różnią się ceną i jakością, dlatego ważne jest, aby […]
Ostatnie wpisy