Wynajem prywatnego samolotu – co trzeba wiedzieć?

Wynajem prywatnego samolotu – co trzeba wiedzieć?
arsenalwiedzy
Motoryzacja i technologia
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Prywatny samolot – dogodne rozwiązanie dla biznesmenów

Marzy ci się lot prywatnym samolotem w czasie wolnym, chcesz zrobić wrażenie na kimś bliskim, lub sprawić komuś oryginalny prezent? A może przelot prywatnym samolotem będzie dobrym rozwiązaniem aby usprawnić Twoje zawodowe zobowiązania? Na pewno przelot wynajętym samolotem pomoże skrócić czas służbowego wyjazdu. Oprócz tego prywatny samolot wyląduje na każdym, nawet małym lotnisku w przeciwieństwie do samolotu rejsowego. Klient nie musi się przesiadać, sam wybiera docelowe lotnisko.

Wiele firm może odpowiedzieć na Twoje oczekiwania w tym zakresie, wybór przewoźnika nie jest łatwym zadaniem. Zamawianie jest bardzo proste, wchodzimy na stronę przewoźnika, sprawdzamy termin i zamawiamy.

Jedna z firm oferuje:
– nie ma konieczności rezerwacji z wyprzedzeniem
– możesz łatwo zamówić lot nawet przez aplikację
– stałe ceny ustalone przed odlotem

 

Empty leg

 

Dla osób szukających okazji i korzystnych cen dobrym rozwiązaniem jest korzystanie z lotów „empty leg”. Jest to tzw. pusty lot, tylko z załogą, gdy samolot wraca do bazy po dostarczeniu pasażerów do miejsca przeznaczenia. „Empty leg” zdarza się również gdy samolot leci pusty, aby odebrać pasażerów na innym lotnisku. Możemy sprawdzić dostępne „puste loty” i ich cenę.

Prywatny samolot- wreszcie prosto do celu

 

Koszt przelotu prywatnym samolotem może być nawet zbliżony do cen tradycyjnych biletów lotniczych. Może być to dobre rozwiązanie, gdy chcemy uniknąć przesiadek
i płacenia za nocleg między przelotami w trakcie podróży. Na pewno będzie to wygodniejszy lot niż samolotem rejsowym.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Wystrój firmy – jak o niego zadbać?
Wystrój firmy – jak o niego zadbać?
Firma to nie tylko miejsce, gdzie pracują ludzie, ale często to budynek, który może być idealną wizytówką przedsiębiorstwa. Warto zadbać […]
Ostatnie wpisy