Trening EMS – jakie kroki podjąć, aby uzyskać oczekiwane rezultaty

Trening EMS – jakie kroki podjąć, aby uzyskać oczekiwane rezultaty
arsenalwiedzy
Lajfstajl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Aby trening był skuteczny, musi być wystarczająco długi oraz intensywny. Warto pamiętać również, że nasz wysiłek powinien zostać zintensyfikowany wraz z poprawą kondycji. Kto jednak ma czas na godzinne, a nawet dwugodzinne sesje w klubie fitness? Ciągły pośpiech oraz nadmiar obowiązków niestety nie sprzyjają regularnym treningom. Jeśli w naszym planie dnia nie ma wolnego okienka na tradycyjne ćwiczenia, ale chcemy wyrzeźbić swoje ciało na następny sezon bikini, powinniśmy zainteresować się treningiem z elektrostymulacją mięśni. 

EMS dla każdego

Przed rozpoczęciem aktywności ze wspomaganiem impulsów, zostanie przeprowadzony z nami wywiad. Trener musi wykluczyć poważne przeciwwskazania do tego typu aktywności. Cała sesja będzie nadzorowana przez profesjonalistę, więc nie mamy czego się obawiać. Mięśnie dzięki elektrodom będą pracować znacznie szybciej, a my w ciągu 15 minut wykonamy taki wysiłek jak w przypadku godzinnej wizyty na siłowni. Jeśli interesuje nas trening EMS Warszawa, czy jakiekolwiek inne duże miasto będzie mogło zaoferować nam kilka klubów posiadających taki nowoczesny sprzęt. Możemy być pewni, że krótkie, ale bardzo intensywne dla naszego ciała treningi, dadzą błyskawiczne efekty.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak przygotować się na spływ kajakowy?
Jak przygotować się na spływ kajakowy?
Wybierasz się na swój pierwszy spływ kajakowy? Z pewnością więc Twoją głowę zaprzątają myśli, jak należycie przygotować się na tę […]
Ostatnie wpisy