Telefon w podróży – jakie akcesoria zabrać?

Telefon w podróży – jakie akcesoria zabrać?
arsenalwiedzy
Motoryzacja i technologia
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Dostęp do energii elektrycznej

Współczesne smartfony to zaawansowane technicznie urządzenia, które przydają się w wielu sytuacjach. Niestety, aby korzystanie z nich było możliwe, niezbędna jest energia elektryczna. Akumulatory montowane fabrycznie zwykle wytrzymują kilkanaście godzin intensywnego korzystania z telefonu. Dlatego też wybierając się w podróż, warto pomyśleć o zapewnieniu sobie dostępu do energii elektrycznej. Jeżeli podróż odbywać się będzie samochodem, należy zaopatrzyć się w ładowarkę samochodową, którą można wpiąć wprost do gniazda zapalniczki. Praktycznym urządzeniem jest również power bank będący swego rodzaju magazynem energii. Podczas wyjazdu warto wziąć ze sobą również kabel USB, który pozwala na podłączenie smartfona do komputera i naładowanie baterii za jego pośrednictwem. Szukając tego rodzaju akcesoriów, warto zajrzeć na stronę https://gsmok.pl/. W ofercie hurtowni dostępnych jest wiele ciekawych produktów w konkurencyjnych cenach.

Pokrowce, uchwyty i zestawy słuchawkowe

Aby smartfon podczas podróży nie uległ przypadkowemu zniszczeniu, trzeba pomyśleć o jego odpowiednim zabezpieczeniu. Szczególnie narażony na pęknięcia jest wyświetlacz lcd. W celu ochrony sprzętu przed uszkodzeniami mechanicznymi spowodowanymi przypadkowym upadkiem należy sięgnąć po praktyczny pokrowiec. Dobrym rozwiązaniem jest także umieszczenie na powierzchni wyświetlacza folii ochronnej lub szkła hartowanego. Podczas podróży samochodem z pewnością przyda się także uchwyt na telefon oraz prosty zestaw słuchawkowy. Uchwyt ułatwia korzystanie z nawigacji wbudowanej w telefon, natomiast zestaw słuchawkowy pozwala kierowcy na bezpieczne prowadzenie rozmów w czasie kierowania autem.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Pojazdy dla najmłodszych
Pojazdy dla najmłodszych
Oferta jeździków dla dzieci jest bardzo szeroka i obejmuje w zasadzie każdą grupę wiekową. Producenci wręcz prześcigają się w pomysłach, […]
Ostatnie wpisy