Spódnica – jak dobrać odpowiednio do figury?

Spódnica – jak dobrać odpowiednio do figury?
arsenalwiedzy
Bez kategorii
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Spódnice można nosić na tak wiele sposobów, że powinnaś być przygotowana na niemal każdą okazję. Jednak jaką figurą jesteś? W jaki sposób wybrać spódnicę? Który z najpopularniejszych fasonów spódnic pasuje do Ciebie najbardziej?

Zastanów się nad swoim typem sylwetki

Jeśli masz krótką talię, najlepszym wyborem dla Ciebie będzie spódnica typu wrap z szerokim pasem w talii. Dzięki temu Twoja górna część ciała nie będzie wyglądać zbyt ciężko. Istnieje wiele różnych krojów tam, ale będziemy patrzeć na 7 najbardziej popularnych krojów spódnic. Pomogą Ci one znaleźć idealną parę spodni dla Twojego typu ciała i osobowości. Jednym z najważniejszych czynników przy wyborze spódnicy jest Twoja sylwetka. Najlepszym sposobem na określenie, jaką masz figurę, jest stanięcie przed lustrem i przyjrzenie się sobie pod każdym kątem.

Zastanów się nad swoją sylwetką i wybierz spódnicę, która najbardziej Ci odpowiada. Jaki rodzaj figury posiadasz? Jeśli masz kształt klepsydry, to możesz nosić prawie wszystko, nie martwiąc się o to, czy pasuje, czy nie. Ale jeśli jesteś w kształcie gruszki lub prostokąta, wtedy lepiej zwrócić uwagę na dopasowanie i długość ubrania. Spódnica to ponadczasowy element ubioru, który można założyć na każdą okazję. Więcej informacji można znaleźć na tej witrynie unibutik.pl.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Gdzie wyrzucać zużyte lub uszkodzone baterie?
Gdzie wyrzucać zużyte lub uszkodzone baterie?
Choć zdecydowana większość osób używa akumulatorów, to nadal w wielu urządzeniach, takich jak np. zegarki ścienne lub wagi, umieszcza się […]
Ostatnie wpisy