Jakie urządzenia są popularne wśród dzisiejszych konsumentów?

Jakie urządzenia są popularne wśród dzisiejszych konsumentów?
arsenalwiedzy
Motoryzacja i technologia
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Trendsetterami w branży elektroniki użytkowej jest pokolenie millenialsów, którzy dorastali ze smartfonem w kieszeni. W miarę jak się starzeją i mają więcej pieniędzy, są skłonni wydać więcej na urządzenie, które może spełnić ich potrzeby.

Oto niektóre z najpopularniejszych urządzeń wśród konsumentów:

Smartfony

Są to nadal najbardziej popularne urządzenia wśród wszystkich grup wiekowych, ale młodsi konsumenci grawitują w kierunku telefonów z większym ekranem i z dala od telefonów z klapką lub projektów batoników. Średnia wielkość ekranu dla smartfonów z systemem Android wynosi 5 cali, według najnowszego raportu Google’s developer dashboard. iPhone 6 Plus firmy Apple ma 5,5-calowy wyświetlacz.

Drukarki 3D

Drukarki 3D to jeden z najpopularniejszych gadżetów wśród konsumentów. Druk 3D to proces, w którym obiekty są tworzone przez dodawanie warstw materiału razem z cyfrowego modelu. Maszyny te są od lat wykorzystywane przez firmy, ale nowsze modele są obecnie dostępne w przystępnej cenie, co czyni je bardziej dostępnymi dla przeciętnego konsumenta. Potrzebny będzie do niej filamanet, który możesz zakupić chociażby na stronie https://enoztech.pl/sklep-online/filamenty/.

Tablety

Konsumenci używają tabletów przede wszystkim do rozrywki – oglądania filmów, grania w gry lub czytania e-booków – ale firmy wykorzystują je również do pracy. Konsumenci mają tendencję do posiadania wielu tabletów, ale korzystają z nich rzadziej niż ze smartfonów, ponieważ nie są tak przenośne i zazwyczaj wymagają ładowania co dzień lub dwa (w porównaniu z ładowaniem raz na tydzień wymaganym przez większość smartfonów).

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Farba do betonu – jaką wybrać?
Farba do betonu – jaką wybrać?
Wbrew pozorom malowanie betonowych powierzchni nie jest tak prostą sprawą, jakby mogło się wydawać. Rodzaj farby musi być dopasowany do […]
Ostatnie wpisy