Jakie akcesoria do smartfona przydadzą nam się w podróży?

Jakie akcesoria do smartfona przydadzą nam się w podróży?
arsenalwiedzy
Motoryzacja i technologia
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Smartfony towarzyszą nam na co dzień i w różnych okolicznościach, natomiast szczególnie udając się w podróż, powinniśmy zadbać o wybranie do tego urządzenia odpowiednich akcesoriów. Co może się przydać?

Ochrona

W trakcie wyjazdu telefon z pewnością będzie jeszcze bardziej narażony na uszkodzenia, więc niezbędne będzie etui lub pokrowiec (zobacz tutaj: https://www.mobilemania.pl/etui-i-pokrowce-c-4_5.html). Pozwoli to uchronić zarówno obudowę, jak i szybkę przed wystąpieniem jakichkolwiek odkształceń lub zarysowań i osłoni smartfona, jeśli wypadnie nam z ręki. Jeżeli udajemy się nad morze lub nad jezioro to z pewnością nie zaszkodzi też wybranie wodoodpornej obudowy, by uniknąć awarii w przypadku zamoczenia.

Gadżety ułatwiające użytkowanie

Niezwykle cennym dodatkiem jest power bank, który umożliwia podładowanie telefonu w każdych warunkach, a w podróży często zdarzy się, że nie będziemy mieli dostępu do gniazdka elektrycznego, do którego można by było podłączyć tradycyjną ładowarkę. Wybierając się w drogę samochodem dobrze jest zaopatrzyć się w specjalny uchwyt, dzięki któremu można umieścić telefon w widocznym miejscu w okolicach deski rozdzielczej. Zyskujemy wtedy podgląd na ekran na którym można wyświetlić choćby mapę z GPS. W przypadku korzystania z komunikacji środkami publicznymi na pewno przydadzą się słuchawki przewodowe, które pozwolą odciąć się od hałasów oraz otaczających nas rozmów i w spokoju posłuchać ulubionej muzyki. Wreszcie podczas wyjazdu można mieć również pod ręką uchwyt do selfie, co pozwoli na zrobienie sobie zdjęcia w każdych okolicznościach, nawet jeżeli w pobliżu nie będzie nikogo kto mógłby nam w tym pomóc.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Podstawowe środki do pielęgnacji i renowacji obuwia
Podstawowe środki do pielęgnacji i renowacji obuwia
Buty to jedne z tych elementów codziennej garderoby, które wymagają specjalnego traktowania. Aby skutecznie o nie zadbać, warto zaopatrzyć się […]
Ostatnie wpisy