Jaki namiot najlepiej zabrać na ryby?

Jaki namiot najlepiej zabrać na ryby?
arsenalwiedzy
Sport i rekreacja + turystyka
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wędkarstwo to zajęcie cieszące się w naszym kraju zaskakująco dużą popularnością. Wybierając się na połów ryb, należy koniecznie zabrać ze sobą szereg przydatnych akcesoriów. Jednym z nich jest bez wątpienia namiot, który okazuje się wprost niezbędny podczas całonocnego spędzania czasu nad jeziorem lub rzeką. Wynika to z faktu, że świetnie chroni przed niekorzystną pogodą, pozwala na swobodny wypoczynek oraz stanowi przestrzeń do bezpiecznego przechowywania sprzętu. 

Postawmy na konstrukcję wytrzymałą i zapewniającą maksymalny komfort

Nad akwen wodny zdecydowanie najlepiej jest wziąć ze sobą funkcjonalny namiot karpiowy. Od zwykłego modelu różni się on przede wszystkim wymiarami i materiałami zastosowanymi w procesie produkcji. Zazwyczaj nadaje się maksymalnie dla dwóch osób, a także posiada aluminiowy szkielet (gwarancja mobilności), przeciwwilgociowe poszycie i odpinaną podłogę z gumy odpornej na przetarcia. To ostatnie rozwiązanie znacznie ułatwia utrzymanie czystości wewnątrz namiotu, co ma ogromne znaczenie na wielu publicznych łowiskach. Pożądany jest model o budowie garażowej, ponieważ bardzo szybko się go rozkłada. Poza tym jest ponadprzeciętnie stabilny i wyposażony w pokrowiec oraz solidne szpilki. Zaleca się przy okazji nabycie siateczkowej moskitiery stanowiącej barierę dla komarów.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Nowoczesne sposoby leczenia zębów
Nowoczesne sposoby leczenia zębów
Leczenie jamy ustnej oraz uzębienia powinno być działaniem rutynowym w naszym życiu codziennym. Jednak większa część z nas unika wizyt […]
Ostatnie wpisy