Dlaczego prom Zenobia zatonął?

Dlaczego prom Zenobia zatonął?
arsenalwiedzy
Sport i rekreacja + turystyka
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Prom Zenobia to obecnie jedna z największych atrakcji u Wybrzeżu Morza Śródziemnego w Larnace. Wszystko za sprawą tego, w jaki sposób zatonął i co zabrał ze sobą na dno morza. O tym przeczytasz poniżej.

Historia zatonięcia promu Zenobia

Prom Zenobia zatonął ponad 30 lat temu. Wywrócił się u wybrzeży Larnaki pochłaniając ze sobą ponad 100 ciężarówek, maszyny przemysłowe oraz klatki, w których znajdowały się psy wyścigowe. Obecnie prom ten jest największą atrakcją na całym świecie, ponieważ turystom umożliwione zostało nurkowanie Zenobia to więc podmorski park rozrywki, gwarantujący różnorodne atrakcje, od odkrywania zatopionych ładunków, aż po podziwianie morskiej flory i pięknych widoków życia pod wodą. Można zatem powiedzieć, że jest to prawdziwa perełka w branży turystycznej, która do tej miejscowości na Cyprze z roku na rok przyciąga coraz większą liczbę zaciekawionych turystów. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jakie zalety programu lojalnościowego b2b możemy wymienić?
Jakie zalety programu lojalnościowego b2b możemy wymienić?
Program lojalnościowy B2B to strategia marketingowa, która pomaga organizacjom budować relacje z klientami. Proces budowania takiego programu nie jest łatwy […]
Ostatnie wpisy