Jak skutecznie pozbyć się zapachu chloru ze skóry?

Jak skutecznie pozbyć się zapachu chloru ze skóry?
arsenalwiedzy
Sport i rekreacja + turystyka
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Korzystanie z basenów z chlorowaną wodą może wysuszać skórę oraz pozostawia na niej nieprzyjemny zapach. Pływacy oraz osoby spędzające czas na basenach, często w swoim wyposażeniu posiadają specjalne kosmetyki, które nie tylko dobrze pielęgnują skórę, chronią ją przed wysuszeniem, ale też idealnie zmywają i neutralizują nieprzyjemny zapach chloru. Kosmetyki dedykowane dla pływaków dobrze nawilżają skórę, dzięki temu nie jest ona wysuszona, nawet przy codziennym korzystaniu z basenów.

Co wchodzi w skład kosmetyków dla sportowców?

Kosmetyki do pielęgnacji skóry po kąpielach w chlorowanej wodzie zawierają w swoim składzie substancje, które neutralizują zapach chloru. Kosmetyki dla sportowców dostępne są na stronie internetowej https://www.zmyjchlor.pl/. To nie tylko płyny do ciała, ale również szampony. To cenny kosmetyk dla pań o jasnych, farbowanych włosach. Składniki kosmetyków skutecznie zapobiegają przebarwieniom, które często zdarzają się po kontakcie włosów z chlorowaną wodą. Szampony oraz żele pod prysznic można stosować regularnie, nie tylko po wyjściu z basenu. Mają dobry, naturalny skład, który odżywia i regeneruje skórę oraz włosy. Preparaty wzbogacone zostały witaminami oraz cennymi olejkami. Pozostawiają na skórze piękny zapach.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Dlaczego każda restauracja powinna zadbać o dobrej jakości opakowania na wynos?
Dlaczego każda restauracja powinna zadbać o dobrej jakości opakowania na wynos?
Statystyki pokazują, że coraz więcej osób korzysta z jedzenia na wynos. Jego popularność wzrosła szczególnie w ostatnim czasie, podczas pandemii […]
Ostatnie wpisy