Jak kupić auto w Stanach?

Jak kupić auto w Stanach?
arsenalwiedzy
Motoryzacja i technologia
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Samochody ze Stanów mogą być ciekawą propozycją dla osób poszukujących rzadziej spotykanych w Polsce modeli lub formą krótkotrwałej inwestycji. Jak jednak zabrać się do zakupu auta z USA? Gdzie szukać aktualnych ofert? Odpowiedzi na te pytania poszukamy w dalszej części naszego artykułu.

IAAI oraz Copart – amerykańskie aukcje samochodów używanych

Istnieje wiele możliwości zakupu i sprowadzenia auta z USA. Jedną z nich jest wzięcie udziału w popularnych w tym kraju aukcjach, na których wystawiane są między innymi samochody poddane zajęciom komorniczym, czy też w niewielkim stopniu uszkodzone. Oczywiście, dla osoby nie mieszkającej, a często również nigdy nie będącej w Stanach taka forma zakupu samochodu może nastręczać wielu problemów.

Na szczęście w internecie znaleźć można oferty wielu firm, które świadczą usługi zakupu samochodów na amerykańskich aukcjach typu IAAI oraz ich sprowadzenia do kraju. Z ofertą przykładowego przedsiębiorstwa o ugruntowanej pozycji na polskim rynku można się zapoznać między innymi na stronie internetowej https://www.amer-auto.pl/aukcje.html.

W tym miejscu warto również przedstawić popularne i dające szanse na zakup tańszych samochodów amerykańskie aukcję Copart. W odróżnieniu od wcześniej opisywanych aukcji IAAI mogą w nich jednak brać udział jedynie autoryzowani dealerzy. Z uczestnictwa wyłączone są niestety osoby prywatne. Stąd też, jedyną formą zakupu oferowanych podczas nich aut jest skorzystanie z usług amerykańskiego lub polskiego przedstawiciela.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Za co odpowiada brodzik i dlaczego warto się na niego zdecydować w łazience?
Za co odpowiada brodzik i dlaczego warto się na niego zdecydować w łazience?
Łazienka to pomieszczenie będące swoistą wizytówką domu lub mieszkania. W związku z tym niezwykle ważną rolę odgrywa w niej każdy, […]
Ostatnie wpisy