Jak kupić auto w Stanach?

Jak kupić auto w Stanach?
arsenalwiedzy
Motoryzacja i technologia
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Samochody ze Stanów mogą być ciekawą propozycją dla osób poszukujących rzadziej spotykanych w Polsce modeli lub formą krótkotrwałej inwestycji. Jak jednak zabrać się do zakupu auta z USA? Gdzie szukać aktualnych ofert? Odpowiedzi na te pytania poszukamy w dalszej części naszego artykułu.

IAAI oraz Copart – amerykańskie aukcje samochodów używanych

Istnieje wiele możliwości zakupu i sprowadzenia auta z USA. Jedną z nich jest wzięcie udziału w popularnych w tym kraju aukcjach, na których wystawiane są między innymi samochody poddane zajęciom komorniczym, czy też w niewielkim stopniu uszkodzone. Oczywiście, dla osoby nie mieszkającej, a często również nigdy nie będącej w Stanach taka forma zakupu samochodu może nastręczać wielu problemów.

Na szczęście w internecie znaleźć można oferty wielu firm, które świadczą usługi zakupu samochodów na amerykańskich aukcjach typu IAAI oraz ich sprowadzenia do kraju. Z ofertą przykładowego przedsiębiorstwa o ugruntowanej pozycji na polskim rynku można się zapoznać między innymi na stronie internetowej https://www.amer-auto.pl/aukcje.html.

W tym miejscu warto również przedstawić popularne i dające szanse na zakup tańszych samochodów amerykańskie aukcję Copart. W odróżnieniu od wcześniej opisywanych aukcji IAAI mogą w nich jednak brać udział jedynie autoryzowani dealerzy. Z uczestnictwa wyłączone są niestety osoby prywatne. Stąd też, jedyną formą zakupu oferowanych podczas nich aut jest skorzystanie z usług amerykańskiego lub polskiego przedstawiciela.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jaki sprzęt jest potrzebny, aby wykonać badanie dna oka?
Jaki sprzęt jest potrzebny, aby wykonać badanie dna oka?
Badanie dna oka wykonywane jest przez okulistę przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Należą do nich mikroskop z lampą szczelinową z dołączonymi […]
Ostatnie wpisy