Jak dojechać z lotnisk w Hiszpanii do Barcelony?

Jak dojechać z lotnisk w Hiszpanii do Barcelony?
arsenalwiedzy
Sport i rekreacja + turystyka
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Hiszpania to przepiękny europejski kraj, w którym można zwiedzić wiele ciekawych miejsc oraz zabytków. Najciekawszym miastem jest oczywiście Barcelona, w której znajdują się takie obiekty jak słynna Sagrada Familia, ogrody Park Guell oraz Casa Vicens i Casa Milà. Nic więc dziwnego, że coraz więcej turystów odwiedza ten zakątek. Najłatwiej oraz najszybciej dotrzeć tu samolotem. Lotniska są doskonale skomunikowane z centrum miasta, więc bez problemu będziemy mogli do niego dojechać.

Jak dostać się do Barcelony?

Podróże samolotami są aktualnie uważane za najbezpieczniejszy środek transportu. Są również bardzo szybkie i komfortowe. Lot trwa około 3 godzin, a po przybyciu na lotnisko możemy skorzystać z usług transportowych, które bezpiecznie przewiozą nas do Barcelony. Na https://transport-barcelona.pl są dostępne szczegóły takiej oferty.
Można także skorzystać z tzw. aerobusów, metra, pociągu, rapid busu oraz taksówki. Ceny za transport oscylują w cenach od 4 do nawet 30 euro w zależności, jakim środkiem transportu będziemy chcieli podróżować.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Zegarek – uniwersalny pomysł na prezent
Zegarek – uniwersalny pomysł na prezent
Szukasz dobrego pomysłu na prezent, który uświetni jakąś ważną okazję? W takim razie koniecznie rozważ zakup zegarka! Niektórych taki pomysł […]
Ostatnie wpisy