Co przyda się do jazdy motorem w terenie?

Co przyda się do jazdy motorem w terenie?
arsenalwiedzy
Motoryzacja i technologia
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Jazda motocyklem w terenie to wymagający sport, do którego powinniśmy być dobrze przygotowani, a przede wszystkim porządnie ubrani.

Co na siebie założyć?

Zaczynając od góry naszego ciała, powinniśmy chronić głowę. Kask off-road to pierwsze o co powinniśmy zadbać. Musi być dobrze wykonany i lekki, a jego zapięcie nie może poluzować się przy najmniejszej górce. Pamiętajmy w wyjmowanej wyściółce, abyśmy z łatwością mogli wyczyścić i oprać nasz kask. Dodatkiem do kasku są gogle, które chronią nasze oczy. Niżej zakładamy zbroję, która zabezpiecza wszystkie miejsca narażone na urazy. Musi być wygodna i dobrze przepuszczać powietrze. Nasze nogi powinny być osłaniane przez spodnie off-road, które zablokują otarcia i okaleczenia naszych dolnych kończyn. Warto pamiętać, aby były nieco krótsze, gdyż łatwiej będzie nam umieścić je w butach. Buty nie powinny ograniczać naszych ruchów oraz być wygodne, ponieważ najwięcej pracujemy naszymi stopami. Zapięcia ich powinny być solidnie wykonane, a plastik, którym są obudowane nie powinien uwierać nas w żadną część nogi.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak w prosty sposób zwiększyć swój seksapil?
Jak w prosty sposób zwiększyć swój seksapil?
Każda kobieta pragnie prezentować się seksownie. Nie tylko w sytuacjach intymnych, ale również tych codziennych. Panie przykładają do tego wiele […]
Ostatnie wpisy