Ciekawe gadżety dla facetów

Ciekawe gadżety dla facetów
arsenalwiedzy
Lajfstajl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Większość dorosłych mężczyzn kocha wszelkiego rodzaju gadżety. Warto więc przyjrzeć się bliżej produktom, które wzbudzą zainteresowanie każdego faceta. Jednym z najbardziej interesujących gadżetów dostępnych w sprzedaży jest kompaktowy zestaw narzędzi. Produkt swym wyglądem przypomina tradycyjny scyzoryk. Zamiast składanych noży wyposażony został jednak w szesnaście śrubokrętów, poziomicę, latarkę, a nawet młotek. Wszystkie te narzędzia zamknięte zostały w obudowie której wielkość nie przekracza 14 centymetrów. Ten nowatorski zestaw narzędzi można kupić już za niewiele ponad 100 zł. Innym ciekawym produktem, który docenią przede wszystkim panowie palący papierosy jest zapalniczki plazmowe. Te niezwykłe urządzenie do działania nie potrzebuje paliwa, ani gazu, a jedynie trochę energii elektrycznej dostarczanej przez port usb. Zapalniczka plazmowa po otwarciu i uruchomieniu wytwarza łuk elektryczny o wysokiej temperaturze, za pomocą którego można z łatwością rozpalić papierosa. Zapalniczka działa w każdych warunkach, nawet podczas śnieżycy, ulewy czy wiatru. Urządzenie dostępne jest w designerskich kształtach i efektownych pudełkach, dlatego doskonale nadaje się się na prezent dla mężczyzny.

W związku z tym, że każdy dojrzały mężczyzna lubi od czasu do czasu zrelaksować się przy szklaneczce whisky lub innego alkoholu, warto jeszcze bardziej umilić mu ten czas. Można to zrobić kupując kamienne kostki do drinków. W przeciwieństwie do lodu kamienne kostki nie rozpuszczają się w alkoholu i nie zmieniają jego smaku. Wyjęte z zamrażalnika i wrzucone do drinka długo utrzymują jego niską temperaturę. Wykonane ze steatytu kostki są efektowne i całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Wśród gadżetów, które wzbudzą zainteresowanie każdego faceta znaleźć można również barowy stojak do nalewania alkoholi. Stojak wyposażony w precyzyjny dozownik, nie tylko wygląda efektownie, ale również umożliwia tworzenie wymyślnych drinków.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jakie narzędzia sprawdzą się przy obróbce metalu?
Jakie narzędzia sprawdzą się przy obróbce metalu?
Obróbka metali to proces, wskutek którego zmianie ulegają ich właściwości fizyczne oraz chemiczne. Wykorzystuje się w tym celu różne narzędzia […]
Ostatnie wpisy