Ile kosztują e-papierosy?

Ile kosztują e-papierosy?
arsenalwiedzy
Lajfstajl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Coraz więcej ludzi sięga po elektryczny zamiennik tradycyjnego papierosa. Tradycyjne palenie tytoniu zastąpione jest zapachowymi aromatami, które są mniej inwazyjne dla otoczenia i mniej szkodliwe dla palacza. Są pozbawione substancji smolistych, przez co wywierają mniejszy wpływ na zdrowie osoby palącej. Wraz ze wzrastającą popularnością e-papierosy osiągają coraz to korzystniejsze ceny.

Ceny e-papierosów w sklepach stacjonarnych i internetowych

W bogatej ofercie, którą oferują rozmieszczone w całej Polsce, sklepy stacjonarne znaleźć można wszystko od zestawów, po części wymienne i personalizowane aromaty. Obsługa sklepu często pomaga w doborze odpowiedniego e-papierosa i chętnie pomoże w wyborze odpowiadającego klientowi aromatu. Ceny zestawów e-papierosowych wahają się w zakresie cenowym od 70 złotych do 300 złotych. W zestawie najczęściej znajdują się e-papieros, grzałka i ładowarka USB, czyli w sporcie wszystko dla e-palaczy. Istnieje możliwość zakupu pojedynczych części, dokupienia grzałek i aromatów. Ceny e-papierosów w sklepach internetowych nie odbiegają od tych w sklepach, ale często takie sklepy oferują szerszy zakres cenowy produktów. Znajdziemy tam e-papierosy zarówno z niskiej półki cenowej, od 60 złotych, jak i te z wysokiej półki, za 400-500 złotych.

Ceny liquidów i aromatów w sklepach stacjonarnych i internetowych

Oprócz e-papierosa i grzałki niezbędnym elementem, bez którego e-papierosy nie będą użyteczne, są aromaty i liquidy. Ceny obu tych produktów nie różnią się w sklepach internetowych i stacjonarnych i najczęściej utrzymują się na poziomie od 10 złotych za liquidy i aromaty owocowe, miętowe czy tytoniowe, do 30 złotych za liquidy CBD o smaku konopnym, owocowym lub miętowym.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak zaspokoić potrzeby kota?
Jak zaspokoić potrzeby kota?
Koty to drapieżniki – są stworzone do polowania, wspinania się i biegania, podobnie jak pumy czy rysie. Dlatego też kot, […]
Ostatnie wpisy