Zabawki dla małej księżniczki

Zabawki dla małej księżniczki
arsenalwiedzy
Lajfstajl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Niemal każda mała dziewczynka marzy o bajkowym królestwie, w którym jest najpiękniejszą spośród księżniczek. Nie zamienimy mieszkania w bloku lub domu jednorodzinnego w odpowiedni dla księżniczki pałac, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by dodać nieco czaru pokojowi naszej małej księżniczki. 

Księżniczka powinna mieć zamek

W pokoju małej księżniczki powinno znaleźć się kilka atrybutów. Poza koroną i berłem na pewno powinniśmy zadbać o stworzenie zamku. Może być to odpowiednik domku dla lalek. W Internecie znajdziemy wiele inspiracji i wzorów oraz gotowe modele. Jeśli nie mamy czasu albo odpowiednich zdolności plastycznych możemy zamówić pałac dla naszej księżniczki na przykład na https://zesklejki.com/pl/c/Zamki-i-palace/40. Gotowy model składa się w kilka chwil, nie wymaga żadnych dodatkowych narzędzi ani klejów. Jest również w pełni bezpieczny dla dzieci. Piękną ozdobą pokoju małej królewny może być również łóżko z baldachimem oraz zasłony z falbankami. Stworzą one wyjątkowy, magiczny klimat.

Wśród zabawek małej księżniczki powinny znaleźć się również liczne lalki w pięknych sukienkach, które będą mogły pełnić rolę dam dworu. Nie możemy również zapomnieć o księciu na białym koniu. Te wszystkie elementy razem tworzą bajkowe wnętrze pokoju małej księżniczki. Będzie to miejsce zabaw i śmiechów oraz przestrzeń do wspólnego spędzania czasu z innymi dziećmi. Rodzice również z chęcią odwiedzą komnaty wspólnie stworzonego zamku. Beztroskie dzieciństwo naszych dzieci to najlepsza nagroda za trud włożony w stworzenie pięknego pokoju księżniczki. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Gdzie pasuje fotel a gdzie pufa?
Gdzie pasuje fotel a gdzie pufa?
Meblując salon, zawsze musimy zwrócić uwagę na jego funkcje. Wiele osób korzysta z tego pomieszczenia tylko jako miejsca do odpoczynku, […]
Ostatnie wpisy