Wysyłka ciężkich przedmiotów kurierem

Wysyłka ciężkich przedmiotów kurierem
arsenalwiedzy
Motoryzacja i technologia
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Możliwość zakupu opon z felgami jeszcze do niedawna istniała jedynie w sklepach stacjonarnych. Dziś można zakupić opony i felgi także wysyłkowo. Jednak wcale nie było łatwo zorganizować samą wysyłkę tak dużych i ciężkich przedmiotów. Sprawdźmy więc w jaki sposób wysyła się takie towary kurierem.

Przewóz towarów o dużych gabarytach

Przede wszystkim trzeba odpowiednio dobrać firmę kurierską. Nie każda firma zgodzi się bowiem na wysyłkę opon i felg kurierem, z tego powodu że te przedmioty są po prostu bardzo duże i ciężkie. Jedno koło może ważyć nawet do 15 kilogramów, oczywiście mowa o kole z założoną oponą, które przeznaczone jest do kompaktowego samochodu osobowego. Dotychczas niewiele firm zgadzało się na wysyłkę przedmiotów o takich gabarytach i wadze, a jeśli już, to trzeba było wysłać cztery koła z oponami jako cztery różne przesyłki, wobec czego opłata była cztery razy większa, a już za wysłanie jednej paczki płaciło się blisko 25 złotych. Nic dziwnego, że zakup opon z felgami przez Internet był do tej pory po prostu nieopłacalny.

Nowe firmy – nowe wyzwania

Na szczęście na rynku przewoźników zaczęły pojawiać się firmy, które nie mają z tym problemów. Można dzięki ich usługom spokojnie przesłać komplet opon i kół do auta osobowego, wcale nie płacąc kilka razy za przesyłkę, ani nie narażając się na odmowę wykonania usługi. Jeżeli szukamy takiej firmy, to dobrze zajrzeć na przykład na stronę https://10ka.pl/ bądź na podobną. Możemy też po prostu skorzystać z wyszukiwarki internetowej. Na pewno prędzej czy później coś znajdziemy, bo coraz więcej firm decyduje się dziś na świadczenie takich usług. Wobec tego zakup opon z felgami przez internet staje się coraz popularniejszy i częściej dostępny.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Zajęcia terapeutyczny dla dzieci – w czym mogą pomóc?
Zajęcia terapeutyczny dla dzieci – w czym mogą pomóc?
Zajęcia terapeutyczne dla dzieci są znane od wieków. Są one doskonałym sposobem na zapewnienie pomocy i wsparcia dzieciom, które zmagają […]
Ostatnie wpisy