Tanie AGD i RTV

Tanie AGD i RTV
arsenalwiedzy
Dom
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Czy istnieje bezpieczny sposób na oszczędzanie podczas zakupu sprzętu RTV i AGD?

Tak, można kupić sprzęt w dobrym stanie kilkanaście procent taniej, niż w regularnej ofercie, a niekiedy zniżka wynosi nawet 50%, ponadto sprzęt jest nieużywany i objęty gwarancją. Jak to możliwe? Wystarczy kupić sprzęt AGD powystawowy w outlecie.

Dlaczego powystawowy sprzęt jest tańszy i od czego zależy zniżka?

Nowe produkty, które nie posiadają wad, a jedynie stały a wystawie, są o 15% tańsze. Natomiast czasem dochodzi do eksploatacji sprzętu RTV i AGD na wystawie. Sprzęt może być porysowany, obtłuczony, choć działa bez zarzutu, jego wygląd psuje efekt wizualny, przez co zniżki mogą sięgać nawet 70% wartości urządzenia.

Warto zaopatrywać się w promocyjny sprzęt AGD RTV outlet daje nam taką możliwość, ponieważ w zwykłym sklepie ostatnia sztuka towaru może w ogóle nie być przeceniona, a jedyną propozycją jest zakup sprzętu powystawowego w regularnej cenie. W outletach można też natrafić na sprzęt powystawowy z innych krajów, np. Wielkiej Brytanii.

W outletach ze sprzętem powystawowym możemy wybierać wśród produktów klasy pierwszej i klasy drugiej. Co to oznacza? Produkt klasy A stał na wystawie, ale nie ma żadnych uszkodzeń. Klienci brali go do ręki, wciskali guziki, ale nie ma na nim rys ani uszkodzeń. Z kolei produkt klasy 2 zawiera mikrorysy-niewidoczne na pierwszy rzut oka, ale dostrzegalne, gdy przyjrzymy się z bliska. Najbardziej przecenione są produkty z widocznym uszkodzeniem, w których na przykład odprysł element obudowy.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Podnóżek w domu – zalety
Podnóżek w domu – zalety
Problemy związane z układem ruchu są obecnie bardzo powszechne w społeczeństwie. Jako główną przyczynę tego stanu rzeczy specjaliści wymieniają przede […]
Ostatnie wpisy