Kredyt bez BIK i ZUS – czy jest to możliwe?

Kredyt bez BIK i ZUS – czy jest to możliwe?
arsenalwiedzy
Biznes / rynek / finanse
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Często myślimy o założeniu własnej działalności, natomiast po pierwszych entuzjastycznych rozważaniach wracamy na ziemię – przecież żaden bank nie udzieli nam pożyczki, bo spłacamy już hipotekę, wzięliśmy na raty kilka sprzętów, no i ten kredyt gotówkowy na auto. Marzenia o własnej firmie pryskają jak bańka mydlana, choć wcale nie muszą. Na rynku istnieją bowiem spółki udzielające kredytów dla firm bez zus, ale nawet takie, które dadzą kredyt dla firmy bez bik, co z pewnością jest niemożliwe, jeśli staramy się o kredyt za pośrednictwem jakiegokolwiek banku.

Ich wyszukanie jest dziecinnie proste: wpisujemy „kredyt dla firmy bez bik” w wyszukiwarkę i już po chwili trafiamy na interesujące nas strony, na których to możemy dowiedzieć się o warunkach, na jakich takie pożyczki są przyznawane. Najlepiej jednak skontaktować się telefonicznie z konsultantem, by móc uzyskać jak największą ilość informacji. Najlepiej samodzielnie dopytywać o interesujące nas kwestie – o wielu rzeczach konsultant Ci nie powie, ale na Twoje pytanie nie może nie odpowiedzieć lub skłamać. Przed taką rozmową przygotuj więc listę pytań, Nie zadowalaj się rozmową z jednym konsultantem – choćby nie wiadomo jak dobrze się z nim rozmawiało – sprawdź ofertę konkurencji: być może oferowane przez nich kredyty dla firm bez zusu są zdecydowanie korzystniejsze niż ten właśnie zaprezentowany. Próbuj negocjować, zwykle jet to możliwe, a konsultantom zależy na tym, abyś kredyt wziął właśnie w ich firmie, nawet kosztem zejścia z marży. Warto więc próbować.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
W jaki sposób możliwe jest odzyskanie zwrotu prowizji bankowej?
W jaki sposób możliwe jest odzyskanie zwrotu prowizji bankowej?
Czym jest prowizja bankowa? Najprościej rzecz ujmując prowizja bankowa jest to jednorazowa opłata wyrażona w formie procentowej którą dany bank […]
Ostatnie wpisy