Tabletki na spalanie tłuszczu – czy warto?

Tabletki na spalanie tłuszczu – czy warto?
arsenalwiedzy
Zdrowy styl życia
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Spalacze tłuszczu to rodzaj suplementu diety, który pomaga w utracie wagi. Ich działanie polega na zwiększeniu tempa metabolizmu, co oznacza, że organizm spala więcej kalorii w ciągu dnia. Najskuteczniejsze spalacze tłuszczu można nabyć bez recepty w sklepach ogólnospożywczych lub dyskontowych, a także online w aptekach lub sklepach z suplementami. Istnieje wiele różnych rodzajów spalaczy tłuszczu na rynku, ale najpopularniejsze są termogeniki. Produkty te zawierają składniki, które zwiększają temperaturę ciała, więc twój metabolizm przyspiesza i spala więcej kalorii podczas ćwiczeń lub codziennych czynności. Są one czasami nazywane suplementami „termogenicznymi”, ponieważ zwiększają tempo metabolizmu (termo = ciepło). Termogeniki zawierają wyciąg z zielonej herbaty, kofeinę, guaranę i kapsaicynę (ostry składnik chili).

Co zawierają spalacze tkanki tłuszczowej?

Wiele spalaczy tłuszczu zawiera substancje pobudzające, takie jak kofeina, ekstrakt z zielonej herbaty i guarany, które sprawiają, że czujesz się bardziej czujny i energiczny. Niektóre produkty zawierają również termogeniki – składniki, które zwiększają temperaturę ciała w celu promowania spalania tłuszczu – w tym wyciąg z zielonej herbaty, kofeinę i kapsaicynę (pikantny składnik papryki chili). Produkty sprzedawane jako spalacze tłuszczu mogą również zawierać inne składniki, takie jak karnityna, witaminy B12 i C oraz pikolinian chromu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Pieczywo dla diabetyków – na co zwracać uwagę podczas ich zakupu?
Pieczywo dla diabetyków – na co zwracać uwagę podczas ich zakupu?
Kiedy mamy cukrzycę, organizm nie wytwarza, ani nie zużywa wystarczającej ilości insuliny, aby odpowiednio przetwarzać jedzenie. Bez wystarczającej ilości insuliny […]
Ostatnie wpisy