Przydatne akcesoria do komputera

Przydatne akcesoria do komputera
arsenalwiedzy
Motoryzacja i technologia
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Możesz uczynić swój komputer jeszcze bardziej użytecznym narzędziem, dodając kilka akcesoriów. Oto kilka najbardziej przydatnych:

Drukarka

Możesz drukować dokumenty i zdjęcia na drukarce laserowej, atramentowej lub wielofunkcyjnej stacji roboczej. Jeśli używasz laptopa, możesz kupić przenośną drukarkę, która łączy się z komputerem za pomocą Bluetooth.

Zewnętrzny dysk twardy

Zewnętrzny dysk twardy to świetny sposób na przechowywanie wszelkiego rodzaju plików – w tym muzyki i filmów – aby później mieć do nich łatwy dostęp. Niektóre modele są nawet wyposażone we wbudowaną łączność Wi-Fi, dzięki czemu można uzyskać do nich dostęp z dowolnego miejsca w domu lub biurze.

Hub USB

Jeśli masz wiele urządzeń, które muszą być podłączone do komputera, kup hub USB, abyś mógł ładować wiele urządzeń jednocześnie. Jeśli chcesz zachować porządek, musisz również kupić przedłużacze lub bezprzewodowe podkładki do ładowania.

Bezprzewodowa mysz i klawiatura

Jeśli masz dość przykucia do biurka, zaopatrz się w bezprzewodową mysz i klawiaturę, dzięki którym będziesz mógł swobodnie poruszać się, korzystając jednocześnie z komputera. Klawiatury bezprzewodowe mają zwykle mniej przycisków niż zwykłe, ale oferują kilka fajnych funkcji, takich jak podświetlane klawisze i konfigurowalne skróty, dzięki czemu można ustawić własne skróty dla typowych zadań (jak naciśnięcie CTRL+S, aby zapisać swoją pracę). Będziesz musiał również kupić baterie lub akumulatory do tych dodatkowych urządzeń, jeśli nie są one już zainstalowane.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Szambo plastikowe czy betonowe?
Szambo plastikowe czy betonowe?
Każdy nowo powstały dom musi być podłączony do kanalizacji miejskiej, by w ten sposób odprowadzać nieczystości w bezpieczny sposób. Jednak […]
Ostatnie wpisy