Problemy z otrzymaniem odszkodowania od ubezpieczalni – jak je rozwiązać?

Problemy z otrzymaniem odszkodowania od ubezpieczalni – jak je rozwiązać?
arsenalwiedzy
Lajfstajl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Częstą praktyką towarzystw ubezpieczeniowych jest zaniżanie odszkodowań, szczególnie jeśli chodzi o szkody komunikacyjne. Poniekąd jest to zrozumiałe, ponieważ ubezpieczyciele chronią się przed naciągaczami oraz oszustami, chcąc przy tym jak najwięcej zarobić, jednak my, jako osoby opłacające składki, oczekujemy, że w razie problemów zostaniemy potraktowani uczciwie. Niestety, firmy zajmujące się ubezpieczeniami przy wycenie szkody i napraw biorą pod uwagę najtańsze części, jak również nie wliczają skomplikowanych prac blacharskich lub lakierniczych. Przez to na naszych kontach lądują zaledwie ułamki kwot, których moglibyśmy się spodziewać. Na szczęście są kancelarie specjalizujące się w odzyskiwaniu roszczeń od towarzystw ubezpieczeniowych. Ofertę jednej z ich znajdziemy na stronie internetowej https://kancelaria-ppz.pl/dochodzenie-odszkodowan.

Co może dać nam współpraca z kancelarią

Chcąc odzyskać należne nam pieniądze od ubezpieczyciela na własną rękę, raczej jesteśmy skazani na niepowodzenie. Jedyne co w takiej sytuacji możemy zrobić, to wysyłać kolejne pisma, które w najlepszym razie zostaną zbyte niewielkimi dopłatami do pierwotnie wypłaconej kwoty. Kancelaria, która specjalizuje się w odzyskiwaniu odszkodowań, może zaoferować nam pomoc profesjonalistów dobrze znających się na temacie. Warto wiedzieć, że 90% spraw skierowanych do sądów przeciwko towarzystwom ubezpieczeniowym zostaje rozstrzygniętych na korzyść osób ubezpieczonych. Jest to najlepszy dowód na to, że warto walczyć o swoje racje, a wykwalifikowani prawnicy mogą nam w tym pomóc.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak nauczyć podwładnych pracy grupowej?
Jak nauczyć podwładnych pracy grupowej?
Prowadzenie biznesu w pojedynkę jest bardzo trudne. Z tego powodu wielu właścicieli firm stara się zatrudnić jak najlepiej wykwalifikowanych pracowników. […]
Ostatnie wpisy