Poznaj transport bliski: przenośniki rolkowe

Poznaj transport bliski: przenośniki rolkowe
arsenalwiedzy
Motoryzacja i technologia
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Transport bliski, jak sama nazwa wskazuje, odbywa się na niewielkie odległości. Często jest wykorzystywany nawet na tak niewielkich odległościach jak zaledwie długość stołu w magazynie. Aby jednak był możliwy, niezbędne jest zastosowanie do niego specjalistycznie przygotowanych przenośników rolkowych.

Jak zbudowane są przenośniki rolkowe?

Przenośniki rolkowe są bardzo prostym, często podstawowym rozwiązaniem. Składają się po prostu z obrotowych rolek ustawionych jedna za drugą i połączonych ze sobą stelażem. W ten sposób tworzą ciąg, po którym może swobodnie przesuwać się towar. Dzięki tak prostej budowie przenośniki rolkowe mają wiele zalet.

Największe zalety przenośników rolkowych

Przede wszystkim dosłownie nie ma co się w nich zepsuć, dlatego jeśli są dobrze wykonane, odznaczają się bardzo wysoką wytrzymałością i długą żywotnością. Ponadto ich konstrukcja sprawia, że mogą być wykorzystywane zarówno w transporcie po powierzchni poziomej, jak również pod kątem. Z łatwością łączą się także z innymi systemami transportującymi.

Najwyższa jakość gwarancją trwałości

Jak już wspomnieliśmy, przenośniki rolkowe mogą być niezwykle odpornym i długo żywotnym elementem transportu w magazynie czy na hali produkcyjnej, niezależnie od panujących tam warunków. Jest do tego jednak niezbędne, aby były wykonane z najlepszych jakościowo materiałów.

Taką właśnie cechą odznaczają się te, które oferuje marka Rybiński. Są wyprodukowane wyłącznie z polskich materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu naprawdę mogą przetrwać wiele lat w tak samo dobrym stanie, jak pierwszego dnia pracy.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Zdjęcie na nagrobku – tak czy nie?
Zdjęcie na nagrobku – tak czy nie?
Po stracie bliskiej osoby chcemy znaleźć idealny sposób, aby jak najlepiej wyrazić swoje uczucia i uczcić jej pamięć. Nagrobek jest […]
Ostatnie wpisy