Powiększanie ust kwasem hialuronowym – co to jest i jak przebiega?

Powiększanie ust kwasem hialuronowym – co to jest i jak przebiega?
arsenalwiedzy
Lajfstajl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Co to jest?

Powiększanie ust kwasem hialuronowym to procedura, która staje się coraz bardziej popularna.  Zabieg ten znany jest również jako wypełniacz ust i może być wykonany przez lekarza, który przeszedł gruntowne szkolenie w zakresie chirurgii kosmetycznej, a nawet przez dermatologa lub innego pracownika medycznego, który odbył dodatkowe szkolenie w tej dziedzinie.

Do zabiegu wykorzystuje się kwas hialuronowy, który jest substancją naturalnie wytwarzaną przez organizm człowieka i jednym z głównych składników tkanki łącznej. Jego zadaniem jest utrzymanie wilgoci w tkankach, zapobiegając ich wysychaniu i powstawaniu zmarszczek. Kwas hialuronowy można znaleźć niemal w każdym narządzie naszego ciała, w tym w skórze, oczach i stawach, gdzie spełnia swoje główne zadanie: utrzymanie ich elastyczności i młodości.

Czym jest powiększanie ust kwasem hialuronowym?

Powiększanie ust kwasem hialuronowym polega na wstrzyknięciu kwasu hialuronowego do ust, aby pomóc uzyskać pełniejszy wygląd i odczucie. Osoby, które decydują się na ten zabieg, zazwyczaj chcą mieć pełniejsze usta, ponieważ uważają, że doda im to pewności siebie i sprawi, że będą wyglądać młodziej. Najważniejsze w tym zabiegu jest to, że trwa on około 6 miesięcy i nie wymaga kolejnego zastrzyku, dlatego po wykonaniu pierwszego zabiegu należy umawiać się na wizyty kontrolne co sześć miesięcy, aż do uzyskania pożądanej ilości pełnych i zdefiniowanych ust.

Jeśli chcesz wykonać powiększanie ust Bydgoszcz, jest miastem, w którym znajdziesz wielu specjalistów.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Dlaczego warto dbać o swoje zdrowie psychiczne?
Dlaczego warto dbać o swoje zdrowie psychiczne?
Traktowanie zdrowia psychicznego jako powierzchownego samopoczucia jest spłyceniem jego wielowymiarowości. Należy traktować je jako pełny dobrostan psychiczny, fizyczny oraz społeczny. […]
Ostatnie wpisy