Mini kamery – który model wybrać?

Mini kamery – który model wybrać?
arsenalwiedzy
Motoryzacja i technologia
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Monitoring, złożony z urządzeń audio i wideo,o to niezawodne narzędzie, pozwalające zwiększyć poziom bezpieczeństwa a także. zarejestrować ważne spotkanie czy zdarzenie. Coraz więcej osób decyduje się na monitoring do użytku prywatnego. Na rynku pojawia się coraz więcej produktów, które umożliwiają dyskretne nagrywanie. Na co zwrócić uwagę, aby dobrze spełniały swoją funkcję i pozostały niewidoczne?

Mini kamery, w dobie rozwiniętej technologii, mogą być naprawdę niewielkich rozmiarów. Najmniejsze z nich są w rozmiarze małej kostki o wymiarach 2cmx2cm. Minaturyzacja pozwoliła no to aby mini kamery dostarczały wysokiej jakości materiały wideo i audio. Solidne wykonanie przekłada się się na żywotność przedmiotów.

Wybór odpowiedniego urządzenia to kwestia dobrych parametrów oraz skutecznego kamuflażu. Miniaturowe rozmiary kamer służą często w sytuacjach, w których użytkownikowi zależy aby były niewidoczne dla osób trzecich. Warto zatem kierować się ku niepozornie wyglądającym modelom.

Mini kamery niewidoczne dla oka

Szpiegowskie zegarki to jedna z tych propozycji, które w pełni spełniają swoje funkcje. Są dyskretne, łatwe w obsłudze i bardzo profesjonalne. Niepozorna i trwała obudowa nie wzbudza podejrzeń, a umiejscowienie urządzenia o wysokich parametrach pozwalają na jego swobodne użytkowanie.

Mini kamerka, tak jak w przypadku modelu zegarka W31, często zamontowana jest pod tarczą, idealnie maskując położenie obiektywu. Wi-Fi pozwala na połączenie się z urządzeniem z każdego miejsca na świecie. Szpiegowskie zegarki rejestrują obraz w rozdzielczości HD, a dzięki aplikacji można oglądać obraz na żywo z poziomu telefonu czy tabletu. Dzięki dodatkowemu oświetleniu, niewidocznemu dla ludzkiego oka, zegarek efektywnie rejestruje obraz zarówno w dzień, jak i w nocy.

Niezauważalny sprzęt rejestrujący ważne spotkania

Długopisy szpiegowskie to urządzenia, które wyglądają elegancko, można je zawsze mieć przy sobie, a do tego spełniają również funkcję zwykłego długopisu. Idealnie nadają się jako niedostrzegalny rejestrator na spotkaniach czy konferencjach. Sprzęt umożliwia nagrywanie obrazu wraz z dźwiękiem nawet przez kilkadziesiąt minut. Wszystko dzięki akumulatorowi litowo-jonowemu. Dane zapisywane są na mini karcie SD, a dzięki porcie USB można je szybko przerzucić na dysk komputera.

Zamaskowana obudowa urządzeń oraz szereg funkcji, jak możliwość połączenia Wi-Fi, kabel USB czy dodatkowe oświetlenie, pozwalające na pracę w nocy, sprawiają, że sprzęt spełni oczekiwania użytkownika.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
W jakim celu stosujemy przekaźniki? Czy są one konieczne?
W jakim celu stosujemy przekaźniki? Czy są one konieczne?
Przekaźnik jest urządzeniem elektrycznym, którego zadaniem jest wywołanie z góry ustalonej nagłej zmiany w obwodach wyjściowych. Po wykryciu zmiany określonej […]
Ostatnie wpisy