Jakie kosmetyki warto stosować w ramach domowego manicure?

Jakie kosmetyki warto stosować w ramach domowego manicure?
arsenalwiedzy
Zdrowy styl życia
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Domowy manicure jest o wiele prostszy niż myślisz! Wystarczy kilka produktów, które odmienią Twoje paznokcie w mgnieniu oka. Co można stosować, aby mieć go wykonany na błysk?

Od czego zacząć domowy manicure

Niezależnie od tego, czy planujesz przedłużanie, czy chcesz pozostać przy naturalnej płytce, istotnym elementem manicure jest żel UV do paznokci. To dzięki niemu nie tylko zbudujesz idealną krzywą C, ale także utwardzisz swoje naturalne paznokcie, dzięki czemu staną się odporne na uszkodzenia. Warto wiedzieć, że żele UV do paznokci mogą być zarówno jedno-, jak i trójfazowe. Za pomocą tych pierwszych stworzysz płytkę od A do Z włącznie z jego użyciem. Żele UV do paznokci trójfazowe natomiast polegają na użyciu kilku produktów, które pozwolą Ci cieszyć się idealnym mani przez kolejne tygodnie. Niezbędnym elementem każdej kosmetyczki jest także pilniczek i polerka. To absolutny must have, dzięki któremu Twoja płytka uzyska odpowiedni kształt, a żel UV zostanie odpowiednio spiłowany i przygotowany do koloryzacji. Sprawdź produkty z oferty wybranego punktu stacjonarnego albo w sklepie internetowym i przekonaj się, jakie rezultaty może dać stosowanie żelu UV do paznokci.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Dlaczego warto korzystać ze zbiorników samochodowych?
Dlaczego warto korzystać ze zbiorników samochodowych?
Zbiorniki nadkoli samochodowych są ważnym elementem nowoczesnego samochodu. Stanowią ważny element układu chłodzenia silnika, a także przydatne miejsce do przechowywania […]
Ostatnie wpisy