Jaki żel do paznokci wybrać?

0
Jaki żel do paznokci wybrać?

Trwałe, starannie wystylizowane paznokcie to marzenie niejednej kobiety! Wykwalifikowane stylistki korzystają z rozmaitych metod, pozwalających uzyskać zjawiskowe efekty na paznokciach. Jedną z popularnych metod jest żel, który od lat nieprzerwanie świeci triumfy jako skuteczny sposób na przedłużanie i stylizację paznokci. Jaki żel wybrać? Podpowiadamy! 

Żel na paznokciach – wady i zalety 

Manicure żelowy charakteryzuje się wyjątkowo komfortowym nakładaniem – w przeciwieństwie do akrylu, nie ma ostrego zapachu i jest praktycznie bezwonny. Tradycyjne żele są niestety dość kruche i podatne na uszkodzenia. Dlatego coraz popularniejszą staje się nowoczesny żel akrylowy do paznokci, który łączy w sobie wysoką plastyczność ze znakomitą trwałością. To połączenie zalet tradycyjnego żelu z proszkiem akrylowym. Ze względu na swoje atuty, w tym wytrzymałość, plastyczność oraz dużą ilość kolorów, zyskuje coraz liczniejsze grono fanów. 

Wiele możliwości żelu akrylowego

Szczególnym  jego atutem jest możliwość formowania z niego rozmaitych form, co jest ważne np. podczas wykonywania misternych zdobień na paznokciach. Świetnie sprawdza się również do przedłużania naturalnej płytki. Ponieważ żel nie zastyga, można bez pośpiechu pracować z nim aż do uzyskania pożądanego kształtu.

W ostatnich sezonach, gorącym trendem w salonach kosmetycznych jest żel zmieniający kolor pod wpływem temperatury. Ta niezwykła metoda pozwala osiągnąć zjawiskowe rezultaty i stworzyć efektowny manicure, który z bez wątpienia nie pozostanie niezauważony!

Zostaw komentarz