Jak zadbać o niezwykły wygląd paznokci?

Jak zadbać o niezwykły wygląd paznokci?
arsenalwiedzy
Lajfstajl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Piękne i zadbane paznokcie to marzenie bardzo wielu kobiet, ponieważ są one jednym z istotnych wyznaczników urody. Na rynku istnieje mnóstwo produktów kosmetycznych oraz akcesoriów, które są przeznaczone stricte do kompleksowej pielęgnacji paznokci. Z całą pewnością warto zaopatrzyć się w zestaw do wykonywania manicure hybrydowego. W tej kategorii prym wiodą wyroby Victoria Vynn baza, top i lakier tej marki słyną bowiem z wysokiej trwałości i łatwości w rozprowadzaniu po płytce.

Pamiętajmy o regularnym nawilżaniu

Aby nasze paznokcie wyjątkowo pięknie się prezentowały, powinnyśmy przede wszystkim regularnie obcinać je za pomocą specjalnych nożyczek albo cążek oraz nadawać im pożądany kształt z użyciem pilniczków (najlepiej piaskowych, szafirowych lub mineralnych). Ogromne znaczenie ma również dbanie o skórki, które należy co jakiś czas usuwać z wykorzystaniem patyczka z drewna różanego i tradycyjnych cążek. Niezwykły wygląd paznokci uzyskamy ponadto, malując je lakierem hybrydowym o kolorze dobranym do naszego indywidualnego gustu. Oczywiście przed tym zabiegiem konieczne jest dokładne odtłuszczenie płytek i przetarcie ich zmywaczem, a także nałożenie bazy. Godne polecenia są zwłaszcza lakiery marki Victoria Vynn, dostępne m.in. w tym sklepie internetowym: https://sklep.ileopard.pl/produkty/maniciure/lakiery-hybrydowe/lakiery-hybrydowe-victoria-vynn,2,10364. Pozostałe czynności pozwalające nadać paznokciom efektowny wygląd to ich systematyczne nawilżanie (dedykowanym kremem lub oliwką z oliwek) oraz stosowanie specjalistycznych odżywek o działaniu wzmacniającym.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Wpływ układu zawieszenia na przyczepność pojazdu
Wpływ układu zawieszenia na przyczepność pojazdu
Bezpieczeństwo jazdy zapewniane jest między innymi dzięki układowi zawieszenia. Dzięki niemu auto cały czas dobrze trzyma się nawierzchni, prawidłowo reaguje […]
Ostatnie wpisy