Jak zmotywować się do biegania?

Jak zmotywować się do biegania?
arsenalwiedzy
Lajfstajl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zdrowy styl życia zawsze jest na czasie. Nie tylko pozwala schudnąć, ale utrzymać formę na lata. Jednak jak w każdej firmie sportu, czasem biegacza dopada lenistwo i zniechęcenie. Co wtedy? Jak znaleźć w sobie chęć, aby zrobić trening?

Zaopatrz się w ciekawe akcesoria do biegania

Motywacją do kontynuowania biegu mogą być np. gadżety. Pierwszym z nich to oczywiście telefon z odpowiednią aplikacją. Dziś za darmo można pobrać programy, w których zapisuje się dystans, spalone kalorie, czas treningu itp. W chwilach słabości, zachęcić do dalszego biegu może będzie zerknięcie na dotychczasowe osiągnięcia, takie jak pokonany dystans czy ilość spalonych kalorii. Oczywiście niewygodne jest trzymanie komórki w ręce w trakcie joggingu. Rozwiązaniem tego problemu jest nabycie uniwersalnej frotki do biegania na rękę, która przytrzyma urządzenie. Możesz ją kupić np. na tej stronie internetowej: https://campur.pl/BIEGANIE-c157. Dzięki jej zastosowaniu będziesz miała wolne ręce, więc ruchy rąk nie będą zaburzone, a bieg bardziej płynny.

Znajdź sobie towarzystwo

Koleżanka chce zgubić kilka kilogramów? Spróbuj nakłonić ją wspólne przebieżki. Obie na tym skorzystacie, a chwili motywacyjnego kryzysu być może zrobisz trening, aby nie zawieść kumpeli. Nie masz takiej przyjaciółki? Wstaw post na Facebooku czy na lokalnej grupie tematycznej. Być może ktoś się zgłosi, a przy okazji nawiążesz nowe znajomości. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
O czym pamiętać przed montażem wentylacji mechanicznej?
O czym pamiętać przed montażem wentylacji mechanicznej?
Decydując się na montaż mechanicznej wentylacji warto pamiętać o kilku rzeczach. Zmodernizowanie w ten sposób systemu ogrzewania wymaga pracy wielu […]
Ostatnie wpisy