Jak zagospodarować firmowy hol?

Jak zagospodarować firmowy hol?
arsenalwiedzy
Biznes / rynek / finanse
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Firmowy hol to pierwsze pomieszczenie, które zobaczą kontrahenci, klienci, inni interesariusze czy goście. Dlatego warto zadbać, by był prawdziwą wizytówką firmy i już od progu był potwierdzeniem profesjonalizmu i klasy. Taki hol powinien spełniać przede wszystkim funkcję praktyczną – być poczekalnią, prowadzić do recepcji i w sposób czytelny kierować do odpowiednich działów. Mając to na uwadze, możemy zaaranżować go tak, by był i funkcjonalny, i stylowy. Jak się do tego zabrać i o czym należy pamiętać?

Meble do holu firmowego

Hol powinien być odzwierciedleniem tego, czym zajmuje się nasza firma. W biurowcach dobrze sprawdzi się styl nowoczesny, pełen szklanych i chromowanych elementów, szarości i powierzchni z połyskiem, natomiast hotele i tego typu działalności mogą sobie pozwolić na nieco większą swobodę w urządzaniu wnętrz. Niezależnie od tego podstawowym meblem jest sofa, na której wszyscy goście będą mogli przysiąść i poczekać albo na swoją kolej, albo na pojawienie się odpowiedniej osoby.

Dobrze sprawdzi się model Altair dostępny na https://euforma.pl/sklep/sofy/altair-2/, będący klasycznym meblem w odważnym, przykuwającym wzrok kolorze, który będzie stanowił ciekawy kontrast dla oficjalnego wystroju. Pamiętajmy też o tabliczkach, które wyraźnie zasugerują, gdzie należy podejść – wyraźnie oznaczona recepcja, winda, toalety czy kierunkowskazy ułatwiają nawigację po budynku i świadczą o tym, że firma troszczy się o wygodę klienta. W holu przydadzą się także niewielkie stoliki, a zamiast dekoracji lepiej jest postawić na żywe rośliny.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Etui na sprzęt elektroniczny gwarancją jego żywotności?
Etui na sprzęt elektroniczny gwarancją jego żywotności?
Posiadanie odpowiednio dobranego etui stało się już obowiązkiem. Większość osób korzysta z nich, aby chronić swój telefon komórkowy, ale nie […]
Ostatnie wpisy