Jak zagospodarować firmowy hol?

Jak zagospodarować firmowy hol?
arsenalwiedzy
Biznes / rynek / finanse
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Firmowy hol to pierwsze pomieszczenie, które zobaczą kontrahenci, klienci, inni interesariusze czy goście. Dlatego warto zadbać, by był prawdziwą wizytówką firmy i już od progu był potwierdzeniem profesjonalizmu i klasy. Taki hol powinien spełniać przede wszystkim funkcję praktyczną – być poczekalnią, prowadzić do recepcji i w sposób czytelny kierować do odpowiednich działów. Mając to na uwadze, możemy zaaranżować go tak, by był i funkcjonalny, i stylowy. Jak się do tego zabrać i o czym należy pamiętać?

Meble do holu firmowego

Hol powinien być odzwierciedleniem tego, czym zajmuje się nasza firma. W biurowcach dobrze sprawdzi się styl nowoczesny, pełen szklanych i chromowanych elementów, szarości i powierzchni z połyskiem, natomiast hotele i tego typu działalności mogą sobie pozwolić na nieco większą swobodę w urządzaniu wnętrz. Niezależnie od tego podstawowym meblem jest sofa, na której wszyscy goście będą mogli przysiąść i poczekać albo na swoją kolej, albo na pojawienie się odpowiedniej osoby.

Dobrze sprawdzi się model Altair dostępny na https://euforma.pl/sklep/sofy/altair-2/, będący klasycznym meblem w odważnym, przykuwającym wzrok kolorze, który będzie stanowił ciekawy kontrast dla oficjalnego wystroju. Pamiętajmy też o tabliczkach, które wyraźnie zasugerują, gdzie należy podejść – wyraźnie oznaczona recepcja, winda, toalety czy kierunkowskazy ułatwiają nawigację po budynku i świadczą o tym, że firma troszczy się o wygodę klienta. W holu przydadzą się także niewielkie stoliki, a zamiast dekoracji lepiej jest postawić na żywe rośliny.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Na czym powinien skupić się właściciel sklepu internetowego?
Na czym powinien skupić się właściciel sklepu internetowego?
Przy stale rosnącej konkurencji, firmy muszą skupić się na różnych aspektach, aby odnieść sukces. Chociaż nie jest możliwe, aby każdy […]
Ostatnie wpisy