Jak wybrać swoją kreację ślubną, będąc w ciąży?

Jak wybrać swoją kreację ślubną, będąc w ciąży?
arsenalwiedzy
Lajfstajl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Ciąża to najpiękniejszy etap w życiu kobiety. Kobiety w ciąży powinny być ubrane w najbardziej wygodne, kolorowe i stylowe ubrania.

Jeśli planujesz wielki dzień i chcesz wyglądać cudownie jak zawsze, to wybór stroju jest ważny. Możesz również nosić swoją suknię ślubną podczas ciąży, ale musisz wprowadzić w niej pewne zmiany. Oto kilka wskazówek:

Wybierz dobrze dopasowaną suknię

Twoja suknia ślubna powinna być wystarczająco luźna, aby umożliwić ruch, ale wystarczająco ciasna, aby ukryć kształt ciała. Istotne jest, aby wybrać odpowiedni rozmiar sukni, tak aby pasowała ona przytulnie do Twojego ciała, nie robiąc żadnych wybrzuszeń ani fałd. Wybierz suknię z wysokim dekoltem, ponieważ zakryje ona brzuszek ciążowy i sprawi, że będziesz wyglądać szczuplej niż zwykle.

Wybierz długość sukni zgodnie ze swoim wzrostem

Jeśli jesteś niska lub wysoka, wybierz odpowiednio krótką lub długą suknię, aby pasowała do Twojego wzrostu i nie sprawiała, że będziesz wyglądać krócej niż zwykle. Należy również pamiętać, że suknia do kostek może nie być idealna dla kobiet w ciąży, ponieważ mają one krótsze nogi niż kobiety w ciąży, które mogą nosić każdy rodzaj długości sukni łatwo bez wyglądania dziwnie lub nie na miejscu.

Bądź wygodna

Ostatnią rzeczą, o którą chcesz się martwić w dniu ślubu jest to, czy Twoje ubrania powodują dyskomfort. Przymierzaj różne stroje i sukienki ślubne ciążowe – zobacz dzięki temu, jak je czujesz na swoim ciele. Upewnij się, że obszar biustu jest odpowiednio dopasowany – wiele sukienek ma dodatkową tkaninę w tym obszarze, która może utrudniać oddychanie podczas chodzenia przez cały dzień.

Upewnij się, że nie ma przerw między guzikami z tyłu sukienki – może to być bardzo niewygodne, jeśli masz duży guzek lub nosisz bieliznę pod sukienką. Upewnij się też, że w okolicy biustu jest wystarczająco dużo miejsca na późniejsze karmienie piersią (jeśli dotyczy).

Jeśli to możliwe, przymierzaj sukienki w podobnym stylu przed szukaniem nowej, ponieważ pomoże to zapewnić, że będzie ona pasować, nawet gdy trochę przytyjesz w czasie ciąży.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Niezawodne artykuły papiernicze do biura
Niezawodne artykuły papiernicze do biura
Aby codzienna praca w biurze przebiegała sprawnie, szybko i w miłej atmosferze, warto zaopatrzyć się w kilka przydatnych produktów. Posłużą […]
Ostatnie wpisy