Jak nadać charakteru wnętrzom domowym?

Jak nadać charakteru wnętrzom domowym?
arsenalwiedzy
Dom
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nie od dziś wiadomo, że zmiany potrafią dodać sporo energii do działania i wprowadzić nas w optymistyczny nastrój. Bywa, że są także początkiem nowego, ważnego etapu w życiu. Otoczenie, w jakim przebywamy na co dzień, bardzo istotnie wpływa na nasze samopoczucie. Odświeżenie aranżacji mieszkania może mieć pozytywny wpływ na nasz stan ducha. Postawmy więc na całkowitą odmianę stylu wnętrz. Być może odpowiednia okaże się oryginalna i odbiegająca od wszelkich standardów aranżacja loftowa? Wstawienie surowych, minimalistycznych i zdominowanych przez stalowe elementy regałów industrialnych do salonu to dość odważne posunięcie, ale jak najbardziej możliwe dzięki rozpropagowaniu w ostatnich latach wnętrzarskiego stylu soft loft.

Odważna metamorfoza mieszkania inspirowana pofabrycznym trendem lat 60. XX wieku

Odmiana mieszkania pod tytułem “soft loft” z pewnością nada wnętrzom sporo charakteru, przy czym meble, na jakie powinniśmy w tym przypadku zwrócić uwagę, odnaleźć można na przykład w ofercie https://www.artegaleriamebli.pl/166-meble-loft. Nie zapominajmy także o wymianie oświetlenia, odpowiedniej stylistyce ścian oraz skompletowaniu designerskich akcesoriów i dodatków. Przynajmniej jedną ze ścian zaaranżujmy przy pomocy surowej cegły. Warto zainteresować się tapetami lub płytkami imitującymi beton. Styl soft loft pozwala cieszyć się barwami we wnętrzu, więc część dotychczasowych dekoracji z pewnością nadal okaże się przydatna. Choć należy zastanowić się nad ograniczeniem rozmaitych ozdób, to wszelkie poduszki dekoracyjne, pledy, dywany, chodniki, czy też przytulna aranżacja okna na pewno nie zaszkodzi.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Rodzaje koszul dla mężczyzn – jak je łączyć z resztą stylizacji?
Rodzaje koszul dla mężczyzn – jak je łączyć z resztą stylizacji?
Ubiór stanowi naszą wizytówkę. To, co mamy na sobie, jest zauważane jako pierwsze. Również na tej podstawie ludzie wyrabiają sobie […]
Ostatnie wpisy