Jak działają nici liftingujące?

Jak działają nici liftingujące?
arsenalwiedzy
Lajfstajl
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

W ostatnich latach niezwykle popularnym trendem w medycynie estetycznej są tzw. nici liftingujące. To doskonała alternatywa dla skomplikowanego liftingu chirurgicznego. Jest to bowiem metoda niemal tak samo skuteczna, a jednocześnie znacznie mniej inwazyjna i kłopotliwa dla pacjentów. Zabieg z użyciem omawianych nici oferuje m.in. ta profesjonalna klinika: http://www.dermatoestetica.pl.

Prosty sposób na zahamowanie procesu starzenia

Nici liftingujące są w pełni bezpieczne, ponieważ wykonuje się je z materiałów dobrze wchłanianych przez ludzkie ciało (gwarancja braku niepożądanych reakcji autoimmunologicznych). Po kilku miesiącach ulegają całkowitemu rozpuszczeniu, ale efekt zabiegu utrzymuje się nawet przez dwa lata. Pozwalają przede wszystkim bardzo skutecznie wymodelować, wygładzić i ujędrnić skórę w okolicach policzków, żuchwy, łuków brwiowych oraz szyi czy dekoltu. Mogą być też z powodzeniem stosowane na ramionach, piersiach oraz pośladkach  Dodajmy, że skutecznie pobudzają tkankę skórną do regeneracji i w znacznym stopniu wzmacniają jej strukturę. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Dlaczego warto wybudować kort tenisowy?
Dlaczego warto wybudować kort tenisowy?
To pytanie często zadają sobie osoby, które rozważają budowę własnego prywatnego kortu tenisowego i są ciekawe, co sprawia, że jest […]
Ostatnie wpisy