Gdzie pasuje fotel a gdzie pufa?

Gdzie pasuje fotel a gdzie pufa?
arsenalwiedzy
Dom
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Meblując salon, zawsze musimy zwrócić uwagę na jego funkcje. Wiele osób korzysta z tego pomieszczenia tylko jako miejsca do odpoczynku, obejrzenia telewizji czy spotkania ze znajomymi. Jednak w mieszkaniach jednopokojowych salon pełni też funkcję sypialni czy nawet domowego biura. Dlatego tak ważne jest ustalenie priorytetów, czyli mebli które muszą się w nim koniecznie znaleźć i dodatków, które chcemy mieć, jeśli się zmieszczą. Zagracony salon niestety nie jest najfajniejszym miejscem.

Rozstawienie mebli ma znaczenie

Bardzo duży problem zwykle stanowią meble wypoczynkowe takie jak kanapy, fotele i pufy. Nie w każdym salonie wszystkie się zmieszczą, więc trzeba wybrać. Kanapa jest niejako standardem wyposażenia, ale co z fotelami i pufami? Otóż pufa najlepiej się sprawdzi w małym salonie. W razie, gdy nie jest potrzebna jako miejsce do siedzenia, można ją schować pod stół czy nawet potraktować jako stolik. Z kolei fotele wraz z kanapą lepiej sprawdzą się w dużym wnętrzu, które trzeba optycznie zmniejszyć.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak legalnie zatrudnić cudzoziemca
Jak legalnie zatrudnić cudzoziemca
Jeśli zastanawiasz się jak legalnie zatrudnić cudzoziemca, to nie mogłeś trafić w lepsze miejsce i już spieszymy ci z odpowiedzią. […]
Ostatnie wpisy