Gadżety które warto mieć, jeśli masz psa

Gadżety które warto mieć, jeśli masz psa
arsenalwiedzy
Lajfstajl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wiele osób uwielbia podróżować, poznawać nowe miejsca. Decydując się na posiadanie psa takie podróże bywają znacznie trudniejsze. Pies nie przekreśla naszych planów, ale musimy całkiem inaczej organizować podróż, planować przerwy oraz szukać noclegów. Psa w podróż można zabrać bez większych problemów, ale warto mieć pod ręką kilka pomocnych akcesoriów.

Co zabrać w podróż z psem?

Podróżowanie samochodem z psem wydaje się najlepszą opcją, ale jak zabezpieczyć naszego pupila? Bardzo prosto. Na rynku dostępne są specjalne pasy do samochodu. Ważne jest, aby zapinane pasy były do szelek, a nie do obroży. Powinniśmy również odpowiednio dobrać rozmiar szelek. Drugim elementem, który warto mieć w samochodzie to specjalne zabezpieczające maty. Ten produkt akurat zabezpiecza nasz samochód przed zanieczyszczeniem. Maty mogą być montowane na siedzeniu lub do bagażnika. To gdzie zamontujemy matę zależy od sposobu, w jaki przewozimy naszego pupila.

Transporter, a może torba?

Najczęściej spotykaną formą transportu jest wykorzystanie transportera. Również dobrym rozwiązaniem będzie torba dla psa. Jakie są zalety takiego rozwiązania? Pies siedzi stabilnie w jednym miejscu nie przemieszcza się po całym samochodzie, co może być niebezpieczne zarówno dla niego jak i dla kierowcy. W transporterze może mieć swoje ulubione posłanie, co sprawi, że będzie spokojniejszy. Jak widać podróżowanie z naszymi pupilami jest jak najbardziej możliwe. Musimy tylko znaleźć odpowiednie pasujące do naszego pupila akcesoria, które ułatwią podróż.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak dbać o sprzęt wędkarski?
Jak dbać o sprzęt wędkarski?
Dbanie o sprzęt wędkarski powinno być dla nas rutyną, jeżeli jesteśmy zapalonymi amatorami wędkarstwa. Dobrym momentem na całościowy przegląd naszej […]
Ostatnie wpisy