Etui na komórkę dla dziecka – poradnik dla rodzica

Etui na komórkę dla dziecka – poradnik dla rodzica
arsenalwiedzy
Lajfstajl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Dzieci bardzo często niszczą swoje telefony komórkowe, zrzucając je na ziemię lub uszkadzając podczas zabawy. W pewnym stopniu można temu zapobiec, zabezpieczając je za pomocą odpowiednich etui. Jak jednak połączyć ciekawy, atrakcyjny w oczach dziecka wygląd obudowy z funkcjonalnością i dobrym zabezpieczeniem smartfona?

Etui stylizowane na postacie z bajek – czy to dobra forma zabezpieczenia telefonu?

Na rynku znaleźć można wiele rodzajów etui na smartfony dedykowanych dzieciom. Najpopularniejsze z nich wydają się jednak silikonowe plecki, chroniące tył telefonu oraz jego cztery boki. Ich ogromną zaletą, zwłaszcza w oczach dziecka, jest mnogość różnych wzorów i kolorów oraz zachowanie oryginalnego kształtu smartfona. Minusem natomiast jest całkowity brak ochrony ekranu telefonu.

Jak już wspominaliśmy, silikonowe plecki na smartfony charakteryzują się mnogością form. Dla przykładu etui na telefon Xiaomi Mi A2 Lite może być stylizowane na postacie z bajki „Minionki” lub innych, popularnych dziś produkcji. Podobnie jest w przypadku obudów na inne modele telefonów. Etui na telefon Samsung Galaxy S7 może występować przykładowo w formie pluszowej zabawki lub mieć naniesioną wybraną przez dziecko grafikę.

Nudne etui na telefony komórkowe są już przeszłością. Współcześnie można wybierać spośród ogromnej liczby modeli, form oraz stylizacji. Wśród nich każde dziecko znajdzie odpowiadającą mu oraz jego rodzicom obudowę na swój telefon komórkowy.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Świece naturalne – zdrowa ozdoba domu
Świece naturalne – zdrowa ozdoba domu
Świece cieszą się dużym zainteresowaniem, zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn. Nie ma się temu co dziwić, gdyż są one […]
Ostatnie wpisy