Dodatki do codziennej męskiej stylizacji

Dodatki do codziennej męskiej stylizacji
arsenalwiedzy
Lajfstajl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Męskie stylizacje bardzo często są stonowane oraz jednolite pod względem kolorystycznym, a przez to nudne. Dlatego też dobrym rozwiązaniem jest stosowanie różnego rodzaju dodatków, które urozmaicają strój i nadają mu konkretnego charakteru. Godne polecenia są m.in. rozmaite zegarki męskie, w tym zwłaszcza modele eleganckie (wyróżniające się smukłym designem, skórzanym paskiem i klasyczną tarczą) i sportowe (z wieloma przydatnymi funkcjami). Można je kupić w licznych sklepach działających w sieci.

Propozycje z kilku odrębnych kategorii

Podstawowym dodatkiem do męskiej stylizacji jest wspomniany już zegarek, będący gadżetem niezwykle użytecznym (wskazuje czas), a jednocześnie wzbogacającym wizerunek. Kolejną grupę wartościowych elementów stanowią wszelkie akcesoria przeznaczone do strojów formalnych i pół formalnych, Mowa tutaj w szczególności o pasku wykonanym z naturalnej skóry cielęcej (najlepiej w kolorze brązowym lub czarnym), pozłacanych lub posrebrzanych spinkach do mankietów, ozdobnej poszetce (chusteczka umieszczana w kieszonce na piersi marynarki), jedwabnym krawacie, a także półbutach typu oksford albo derby.

Jeśli zależy nam nam na dodaniu stylizacji charakteru, powinniśmy też koniecznie pomyśleć o okularach zerówkach męskich. Od kilku lat niesłabnącą popularnością cieszą się lenonki z okrągłymi oprawkami i pilotki w kształcie łezki. Pozostałe niezwykle cenne dodatki to m.in.: nowoczesne opaski typu smartband monitorujące aktywność ciała, torby skórzane z paskiem na ramię, kapelusze i kaszkiety, szelki do spodni (z klamrami), eleganckie portfele oraz wzorzyste skarpetki.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Co należy wiedzieć o podawaniu alkoholi?
Co należy wiedzieć o podawaniu alkoholi?
Podanie alkoholu w fabrycznych butelkach jest dopuszczalne, jednak w przypadku organizowania przyjęcia, kiedy jego organizatorowi zależy na tym, by było […]
Ostatnie wpisy