Przywoływacze w Twojej firmie

Przywoływacze w Twojej firmie
arsenalwiedzy
Biznes / rynek / finanse
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Przywoływacze w Twojej firmie 

Przywoływacze, nazywane dawniej pagerami, to urządzenia zyskujące ostatnio ponownie na popularności. Są niezwykle pomocne szczególnie w przypadku firm zatrudniających dużą liczbę osób, które na bieżąco wymieniają informacje. Są także stosowane w komunikacji pomiędzy pracownikiem a odwiedzającym placówkę klientem. 

Przywoływacze i ich zastosowanie 

Typowy przywoływacz ma formę niewielkiego urządzenia wyposażonego w jeden przycisk. Znajdziesz także bardziej rozbudowane urządzenia wyposażone w dodatkowe funkcje oraz większą liczbę przycisków. Przywoływacze pracują bezprzewodowo i pozwalają na transmisję sygnału pomiędzy nawet setką lub więcej urządzeń. 

Popularnym wyborem są przywoływacze w formie zegarków zakładanych na rękę. Mogą być wyposażone w niewielki wyświetlacz wskazujący na dodatkowe informacje. Mogą wyświetlać zasięg dzielący urządzenie od pozostałych sparowanych z nim pagerów, ilość otrzymanych wiadomości, a także poddawać się indywidualnej konfiguracji. 

Przywoływacze – dla kogo i dlaczego? 

Przywoływacze są stosowane w przedsiębiorstwach w celu usprawnienia komunikacji wewnętrznej pomiędzy pracownikami zatrudnionymi na różnych stanowiskach. Również komunikacja na linii klient-pracownik może być uprawniona za pomocą przywoływaczy. 

Często korzystają z nich placówki gastronomiczne, do zamawiania kelnera lub do sygnalizowania, że posiłek jest gotowy do wydania. Także gabinety medyczne, weterynaryjne, domy opieki, placówki noclegowe, przedsiębiorstwa logistyczne korzystają z przywoływaczy w swoim codziennym funkcjonowaniu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Hotelarstwo – jak przygotować się do kwalifikacji?
Hotelarstwo – jak przygotować się do kwalifikacji?
Z roku na rok wzrasta liczba młodych osób, które decydują się na podjęcie nauki na kierunku technik hotelarstwa. Wynika to […]
Ostatnie wpisy