Poznańska Agencja Search Engine Optimization – innowacyjni, doświadczeni, rekomendowani 

Poznańska Agencja Search Engine Optimization – innowacyjni, doświadczeni, rekomendowani 
arsenalwiedzy
Biznes / rynek / finanse
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Grupa iCEA – Ogólnopolski Dream Team

Na wielkopolskim rynku obecna jest niejedna agencja search engine optimization, jednak wśród nich, dokładnie w stolicy województwa znajduje się lider pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych – Grupa iCEA.

Początki zawsze są ciekawe i nie brak wówczas kłód, które pojawiają się przed nogami. Jednoosobowa działalność gospodarcza zrodzona została 15 lat temu, aby w niedługim czasie stać się zespołem 70 specjalistów, stażystów i praktykantów. Dziś iCEA to ponad 300-osobowy wykwalifikowany zespół, obsługujący gigantów polskiego rynku, który zaznaczył swoją obecność również poza granicami Polski, np. w Stanach Zjednoczonych. 

Określenie Dream Team pojawia się nie bez powodu, bowiem opisywana agencja search engine optimization jest zdobywcą drugiego miejsca ogólnopolskiego konkursu Dream Team w kategorii SEO/SEM. Co ciekawe od bieżącego roku, możemy określać ją mianem najlepszego usługodawcy digitalowego, bowiem Grupa iCEA zwyciężyła w konkursie eTrade Awards. 

Tytuły mówią same za siebie, mamy do czynienia z niekwestionowanym liderem w swoim regionie i absolutną czołówką w skali ogólnokrajowej. 

Co nas wyróżnia? 

iCEA to agencja search engine optimization, która jako pierwsza oferuje nowatorską usługę SEO 360, na którą składa się content marketing, działania search engine marketing, search engine optimization, search experience optimization oraz user experience, ten kompletny pakiet usług charakteryzuje nieoceniona efektywności, o czym świadczy choćby fakt, że agencji do tej pory zaufało ponad 3000 firm, w tym te funkcjonujące w Azji oraz Stanach Zjednoczonych. 

Działania firmy najlepiej opisuje słowo: indywidualny – dlaczego? Ponieważ interes każdego klienta jest wyjątkowy. iCEA realizuje działania SEO dedykowane potrzebom obsługiwanej działalności, aby zagwarantować zauważalną i satysfakcjonującą poprawę, która w dłuższej perspektywie czasu pozwoli osiągnąć sukces. Praca nad SEO wymaga dogłębnej analizy strony internetowej, do której dochodzi z chwilą wykonania audytu. Dla klienta wybierane są optymalne narzędzia oraz konstruowana jest kampania marketingowa, taka, której klient sobie życzy. Dajemy pewność, że pod naszą protekcją pozycja witryny będzie wyłącznie wzrastać. 

Dlaczego współpraca z Grupą iCEA się opłaca?

Przede wszystkim pewność o oddaniu witryny w dobre ręce. Zakres świadczonych usług będzie stanie się boosterem dla każdego przedsiębiorcy, który zdecyduje się na nawiązanie współpracy z Grupą iCEA. Agencja research engine optimization przystępuje do optymalizacji witryny, uzyskawszy dane z przeprowadzonego audytu SEO. Monitorowane są działania konkurencji, śledzone najnowsze trendy oraz poszukiwane są okazje do jak najlepszego promowania Twojej działalności. Pozycjonowanie stron internetowych z Grupą iCEA to proces w pełni usystematyzowany, w którym nie uświadczymy dezorganizacji i eksperymentowania. 

Z agencją pozostaniesz w kontakcie na każdym etapie współpracy, a ona informować będzie Cię w formie przygotowywanych raportów, zawierających wyniki poczynionych działań w danym okresie. Brzmi to jak usług niezwykle kosztowna, a wcale nią nie jest, na dodatek wykonanie audytu SEO dla witryny jest całkowicie darmowe. Poznańska agencja iCEA to wybór w trosce o przyszłość działalności oraz chęć stania się innowacyjnym pośród wielu bliźniaczych działalności na polskim rynku. Pozwól sobie na sukces z SEO 360 prosto z Poznania, Grupa iCEA czeka na Ciebie! 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Powody dla których warto spożywać oliwę
Powody dla których warto spożywać oliwę
Oliwa z oliwek od setek lat jest uważana za eliksir piękna. Ten pyszny, ale także tłusty płyn z wytłoczyn oliwkowych […]
Ostatnie wpisy