Plomby strunowe – czym się charakteryzują?

Plomby strunowe – czym się charakteryzują?
arsenalwiedzy
Biznes / rynek / finanse
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Zabezpieczenia towaru podczas transportów krajowych i zagranicznych pozwalają na zredukowanie ryzyka kradzieży oraz uszkodzenia produktów. Wśród najczęściej spotykanych zabezpieczeń wymienia się wszelkiego rodzaju plomby. Zwykle są to produkty jednorazowe, które posiadają unikalne numery. Numer z plomby wpisywany jest do dokumentów przewozowych, dzięki temu odbiorca przesyłki ma pewność, że nikt nie miał do niej wglądu. Plombę można przeciąć i usunąć. Plomby strunowe są też powszechnie używane do zabezpieczania liczników oraz wejść do serwerowni lub do magazynu.

Czym cechują się plomby zabezpieczające?

Plomby plastikowe to produkty o prostej budowie i o nieskomplikowanym mechanizmie działania. Są jednak niezastąpione, jeśli chce się zabezpieczyć ważne produkty lub miejsca. Niektóre plomby mogą mieć nadrukowane kody kreskowe, które łatwo zaczytuje skaner. Jednorazowe plomby nie są drogie, a pomagają ograniczać straty. Plomby są bardzo proste w użyciu, mają plastikowe linki, które przeciąga się przez otwory w drzwiach. Zacisk ogranicza ryzyko niepożądanego otwarcia drzwi lub skrzynek. Zdjęcie plomby zabezpieczającej powoduje jej całkowite zniszczenie, dlatego wszystkie próby ingerencji są od razu widoczne.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Czas wolny i podróżowanie – jak się przygotować?
Czas wolny i podróżowanie – jak się przygotować?
Każdy od czasu do czasu potrzebuje kilku wolnych chwil, a żeby się zregenerować, najlepszy jest wypoczynek na łonie natury. Niczym […]
Ostatnie wpisy