Plomby strunowe – czym się charakteryzują?

Plomby strunowe – czym się charakteryzują?
arsenalwiedzy
Biznes / rynek / finanse
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Zabezpieczenia towaru podczas transportów krajowych i zagranicznych pozwalają na zredukowanie ryzyka kradzieży oraz uszkodzenia produktów. Wśród najczęściej spotykanych zabezpieczeń wymienia się wszelkiego rodzaju plomby. Zwykle są to produkty jednorazowe, które posiadają unikalne numery. Numer z plomby wpisywany jest do dokumentów przewozowych, dzięki temu odbiorca przesyłki ma pewność, że nikt nie miał do niej wglądu. Plombę można przeciąć i usunąć. Plomby strunowe są też powszechnie używane do zabezpieczania liczników oraz wejść do serwerowni lub do magazynu.

Czym cechują się plomby zabezpieczające?

Plomby plastikowe to produkty o prostej budowie i o nieskomplikowanym mechanizmie działania. Są jednak niezastąpione, jeśli chce się zabezpieczyć ważne produkty lub miejsca. Niektóre plomby mogą mieć nadrukowane kody kreskowe, które łatwo zaczytuje skaner. Jednorazowe plomby nie są drogie, a pomagają ograniczać straty. Plomby są bardzo proste w użyciu, mają plastikowe linki, które przeciąga się przez otwory w drzwiach. Zacisk ogranicza ryzyko niepożądanego otwarcia drzwi lub skrzynek. Zdjęcie plomby zabezpieczającej powoduje jej całkowite zniszczenie, dlatego wszystkie próby ingerencji są od razu widoczne.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Co powinno znaleźć się na wyposażeniu salonu?
Co powinno znaleźć się na wyposażeniu salonu?
Kluczowym miejscem każdego domu jest salon. Urządzenie go wymaga głębokiego przemyślenia, gdyż właśnie tutaj będziemy spędzali większość naszego czasu z […]
Ostatnie wpisy