O jakich produktach finansowych warto wiedzieć prowadząc firmę?

O jakich produktach finansowych warto wiedzieć prowadząc firmę?
arsenalwiedzy
Biznes / rynek / finanse
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Każda firma, aby zapewnić sobie sprawne funkcjonowanie, korzysta z kilku różnych produktów finansowych. Do tradycyjnych rozwiązań należą między innymi ROR-y, czyli rachunki oszczędnościowo-rozliczeniowe, leasing czy kredyty. Dzięki ich posiadaniu przedsiębiorstwa zachowują płynność finansową, usprawniają swoje codzienne działania, jak i podejmują nowe inwestycje (np. zakup sprzętu czy maszyn). Coraz częstsze problemy z wypłacalnością firm powodują, że dysponowanie bieżącą gotówką, jak i zaplecze finansowe stają się dużym ich atutem. Na rynku pojawią się jednak coraz ciekawsze oferty, które związane są z nowoczesną technologią.

Nowoczesność w finansach

Przykładem innowacyjnej usługi jest INCAT faas AI, czyli kompleksowa platforma transakcyjna dla instytucji finansowych. To wygodny serwis przygotowany w formie usługi, który pozwala na implementację wszystkich procesów potrzebnych do zarządzania działalnością finansową. Duży nacisk kładzie na zachowanie standardów bezpieczeństwa operacyjnego, a także przestrzeganie obowiązujących regulacji prawnych. Dedykowana jest przede wszystkim podmiotom, które znajdują się na początku swojej drogi biznesowej, a także tym, które pragną sprawdzić w krótkim czasie zasadność własnego pomysłu biznesowego. Platforma umożliwia także zmniejszenie kosztów uruchomienia firmy, zwłaszcza jeśli nie posiada się rozbudowanej infrastruktury i zasobów IT. Pozwala ona także na bezpieczne wdrożenie usług finansowych, ale bez potrzeby silnego angażowania się w cały proces.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Pompy ciepła – dlaczego warto w nią zainwestować?
Pompy ciepła – dlaczego warto w nią zainwestować?
Pompy ciepła to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą ograniczyć wydatki na ogrzewanie. Oferują one zdecydowanie najniższe rachunki za prąd, […]
Ostatnie wpisy