Marka Eco-Natural

Marka Eco-Natural
arsenalwiedzy
Dom
Potrzebujesz ok. 5 min. aby przeczytać ten wpis

Marka Eco-Natural została założona przez firmę YORK z troski o środowisko naturalne i nasze dobro. Wszystkie jej produkty powstają w oparciu o nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania, które są ekologiczne i nie wywierają negatywnego wpływu na planetę. Każda z propozycji wyróżnia się wysoką jakością, starannym wykonaniem z dbałością o najdrobniejsze detale oraz dużą praktycznością i szerokim zastosowaniem. Dużą zaletą jest także atrakcyjny i stylowy design, który idealnie wpisuje się w aktualnie obowiązujące trendy. Poznaj bliżej markę Eco-Natural już dziś i postaw na produkty, które są przyjazne naturze, wprowadzając ją do zasobów swojej firmy.

Sprzątanie z myślą o ekologii

Głównym wyróżnikiem produktów marki Eco-Natural jest powtórne wykorzystanie przetworzonych odpadów i surowców odnawialnych, wśród których znajduje się bambus, bawełna i sizal. Dzięki temu oferowane akcesoria są przyjazne dla natury, a także dla nas, gdyż dostarczając produkty wielokrotnego użytku, możemy zadbać o planetę i jej przyszłość. Koncepcja marki opiera się głównie na recyklingu, który jest jedną z metod ochrony środowiska. Jej celem jest ograniczenie zużycia surowców naturalnych oraz zmniejszenie ilości odpadów. W przypadku opakowań firma stawia na papierowe elementy i metki z atrakcyjną grafiką nawiązującą do natury. Wszystkie produkty spełniają obowiązujące normy i certyfikaty, w tym FSC i PFSC. Są to organizacje odpowiedzialne za certyfikację lasów i wyrobów wykonanych z drewna i papieru, a postępowanie zgodnie z ich zasadami i wytycznymi oznacza, że pozyskiwane surowce nie naruszają bogactw biologicznych i struktury lasów.

Produkty firmy Eco-Natural gwarantujące skuteczność i niezawodność

Wszystkie produkty marki Eco-Natural łączy wysoka skuteczność działania i niezawodność. Ponadto, każdy artykuł został wykonany z najwyższej jakości materiałów, które gwarantują trwałość, wytrzymałość i odporność na uszkodzenia. Dzięki temu można mieć pewność, że wybrane produkty posłużą przez długi czas, gdyż są produkowane z myślą o intensywnej eksploatacji. Cały asortyment to idealna propozycja dla firm świadczących usługi sprzątające, którym zależy na efektywnej i wydajnej pracy. Możliwość ponownego wykorzystania zakupionych produktów korzystnie wpływa na firmowy budżet, gdyż niweluje wydatki związane z częstym uzupełnieniem asortymentu.

Najpopularniejsze produkty marki Eco-Natural

Produkty marki Eco-Natural znacznie przyspieszają prace związane ze sprzątaniem i utrzymywaniem najwyższego poziomu higieny. Znakomicie sprawdzą się podczas czyszczenia łazienki, kuchni oraz pozostałych pomieszczeń, niezależnie od ich charakteru czy przeznaczenia. Design produktów nawiązuje do ekologii z uwagi na stonowane kolory i dużą prostotę. Minimalistyczny wygląd znakomicie prezentuje się w każdym wnętrzu. Do najpopularniejszych z nich należą między innymi miotły z trzonkiem bambusowym wykonane w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu, zgarniające znacznie więcej brudu, pyłu i kurzu ze względu na rozszczepione włosie na końcach. Idealnym wyborem są również zestawy szufelek ze zmiotkami oraz mopy przeznaczone do użytku na sucho i mokro. Wszystkie z wymienionych produktów znakomicie sprawdzą się do starannego zamiatania i mycia podłóg o dowolnej powierzchni. 

Warto także zwrócić uwagę na drobniejsze akcesoria, wśród których znajduje się szczotka z wygodną rączką bambusową. Jej włosie jest niezwykle łagodne, ale jednocześnie skuteczne w usuwaniu zaschniętego osadu czy uporczywych zabrudzeń. Jednak nawet intensywne szorowanie nie wiąże się z ryzykiem zarysowania czyszczonej powierzchni. Ponadto, włosie nie chłonie nieprzyjemnych zapachów, podobnie jak to zastosowane w przypadku szczotki do butelek. To niezwykle innowacyjne akcesorium, dzięki któremu można w mgnieniu oka rozprawić się z brudem i osadem, nawet tym mocno przywartym. Produkt nie przyjmuje wilgoci i nie butwieje na skutek częstego kontaktu z wodą. Wśród drobnych akcesoriów znajduje się także ściągaczka do szyb, która jest niezbędna podczas mycia okien.

Do czyszczenia łazienek znakomicie sprawdzi się zestaw WC marki Eco-Nature, składający się z pojemnika i szczotki z bambusową rączką, która jest wytrzymała i odporna na niekorzystne działanie wilgoci. Włosie o optymalnej twardości skutecznie usuwa zabrudzenia, a specjalnie zaprojektowana pętelka dociera nawet do bardzo trudno dostępnych miejsc.

Warto również wspomnieć o niezwykle praktycznych akcesoriach w postaci ściereczek o różnym formacie przeznaczonych do mycia i polerowania dowolnych powierzchni, zapewniających higienę podczas czyszczenia. Materiały, z których są wykonane, skutecznie usuwają tłuszcz i inne zabrudzenia oraz z łatwością się wypłukują. Bambusowe włókna przez długi czas zapewniają czystość i świeżość, a także umożliwiają pranie w pralce w temperaturze 40-60 stopni Celsjusza. Ściereczki firmy Eco-Natural można wykorzystywać do sprzątania bez użycia detergentów. Ponadto, bardzo szybko schną, co jest ich dodatkową zaletą. Znakomitym wyborem są również ekologiczne zmywaki zawierające naturalne włókna celulozowe, które nie rysują powierzchni. W ofercie marki Eco-Natural można także znaleźć worki na śmieci z możliwością zawiązania ze względu na zakończenie specjalną falą.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Mini kamery – który model wybrać?
Mini kamery – który model wybrać?
Monitoring, złożony z urządzeń audio i wideo,o to niezawodne narzędzie, pozwalające zwiększyć poziom bezpieczeństwa a także. zarejestrować ważne spotkanie czy […]
Ostatnie wpisy