Jakie meble sprawdzą się w kuchni oraz łazience?

Jakie meble sprawdzą się w kuchni oraz łazience?
arsenalwiedzy
Dom
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Meble łazienkowe na wymiar są idealnym komponentem do aranżacji niewielkiej łazienki. Można je dopasować do każdego miejsca, które nie zostało jeszcze wykorzystane na urządzenia sanitarne. Meble na wymiar wykonuje się z uwzględnieniem wszystkich wolnych przestrzeni, ale również umiejscowienia względem sanitariatów. Półki na kosmetyki montowane są możliwie najbliżej brodzika lub wanny. Podobnie z półkami na ręczniki oraz wieszakami. Meble łazienkowe na wymiar mogą być zamykane lub otwierane, bez dodatkowych drzwi. Wiele z nich uwzględnia również szuflady, w których bardzo łatwo poukładać nasze kosmetyki.

Meble na wymiar do kuchni

Meble na wymiar do kuchni są wykonywane tak, byśmy mieli jak najwięcej miejsca do przechowywania. Uwzględnia się w projektach fakt, że półki powinny być na różnych wysokościach, by móc zmieścić naczynia różnej wielkości. Bardzo dobrym pomysłem są również półki systemowe, wysuwane na specjalnych szynach, które pozwolą na wykorzystanie trudno dostępnych miejsc, np. przy zlewie kuchennym, czy w kącie kuchni.

Nowoczesne kuchnie na wymiar znajdziemy na stronie: http://pluciennik.pl/meble-kuchenne. Wraz z odpowiednio dobranymi blatami zapewniają dużą przestrzeń roboczą. Dzięki temu możemy zyskać miejsce również na sprzęt kuchenny, który używamy na co dzień. Blaty najczęściej wykonywane są ze specjalnych rodzajów kamienia lub sklejanych desek powlekanych laminatem. Laminat ten chroni blat przed zarysowaniem. Można więc na nim bez obaw przygotowywać posiłki.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Na co warto zwrócić uwagę planując oświetlenie w naszym domu?
Na co warto zwrócić uwagę planując oświetlenie w naszym domu?
Każdy dom jest obiektem wyjątkowym dla jego mieszkańców, dlatego posiadając własny, trzeba zapewnić w nim odpowiednie warunki. Chodzi o to, […]
Ostatnie wpisy